Booster-käivitusabi autole Isuzu RODEO 01.1987 - 12.1997

Leitud tulemused: 2
 • Tarnime riiki
  United States
  Me toimetame riiki: United States ja teistesse riikidesse.

  Tasuta kohaletoimetamine tellimustele alates 208 ja väiksematele toodetele alla 10 kg

  Meil on erinevaid kohaletoimetamise võimalusi riiki: United States. Ostukorvis näete kohaletoimetamise kuupäeva ja maksumust.

  Saadetist saate jälgida spetsiaalse jälgimislingi abil, mille saate kohe pärast tellimuse eest tasumist.
 • 124.90 eur
  • kaupluses
  • 5 tk
 • tellimisel tuleb:
  26.09.2022, 08:01
 • Lisa ostukorvi
TÄPSEMALT
GB40 on kaasaskantav liitium-ioonakuga käivitusabi, mis annab käivitusvoolu 1000A (7000 džauli), käivitamaks tühja akuga sõiduki mõne sekundiga. Käivitusabil on sädeme- ja vale polaarsuse kaitse, mis teeb kasutamise ohutuks. GB40 on võimas käivitusseade, mida saab kasutada ka akupangana USB seadmete, näiteks mobiiltelefoni ja tahvelarvuti laadimiseks.
1000A
12V
max - 6L bens
max - 3L diisel
Booster ja Õhukompressor 2 in 1
Varuosa kood: AL35400736
 • Tarnime riiki
  United States
  Me toimetame riiki: United States ja teistesse riikidesse.

  Tasuta kohaletoimetamine tellimustele alates 208 ja väiksematele toodetele alla 10 kg

  Meil on erinevaid kohaletoimetamise võimalusi riiki: United States. Ostukorvis näete kohaletoimetamise kuupäeva ja maksumust.

  Saadetist saate jälgida spetsiaalse jälgimislingi abil, mille saate kohe pärast tellimuse eest tasumist.
 • Tarne pakiautomaati tasuta
 • 169.00-20%
  135.20 eur
  • kaupluses
  • 4 tk
 • tellimisel tuleb:
  26.09.2022, 08:01
 • Lisa ostukorvi
TÄPSEMALT
1. 12V mootori hädakäivitamine (kuni 8-liitrised bensiini- ja 6-liitrised diisel 12 V mootorid)
2. sisseehitatud õhupump, mis toetab rehvirõhu tuvastamist, eelseadistatud laadimis- ja seiskamisväärtust, seadme vahetamist ja muid funktsioone;
Õhurõhuanduri täpsus: ± 2 PSI, maksimaalne õhurõhk 150 PSI;
3. LED-valgustus (valgusvoog: 300 LUMENS, 3 režiimi: SOS / stroboskoopiline / pidev valgus)
4. Laadimine: USB-C (QC3.0, 5V / 3A, 9V / 2A);
5. tühjendamine: USB-A (QC3.0, 5V / 3A, 9V / 2A);
6. Aku maht: 20000mAh (74Wh)
7. Stardivool: 1000A
8. Tippvool: 2000A
9. Töötemperatuur: -20 ℃ kuni 50 ℃

Komplekt sisaldab
1) kott komplekti hoidmiseks
2) krokodillid
3) laadimiskaabel
4) kompressori voolik
5) krokodilli hoiukott
6) aku starter / õhukompressor

Korduma kippuvad küsimused :
1. küsimus: milliseid autosid ja muid autotööstuse lisavarustust saab GREPOW auto aku käivitada?
V: GREPOW autoakude hüppajakastid on hämmastavad oma mitmekülgsuse poolest. Võimalus telefoni / iPadi laadida integreeritud USB-porti kaudu on standard, mõned hüpped alustajad pakuvad isegi rohkem kui ühte. Mõni hüppelüliti, eriti suurem, pakub 12 V ühendusi, nii et saate laadida / toita kõike, mis kasutab standardset 12 V pistikut, aga ka 9 V pistikupesasid, mis võimaldavad sülearvuteid laadida.

2. küsimus: milline tippvõimsus peab olema sedaani jaoks kaasaskantav autohüppe starter?
V: Jällegi läbib minu põhjalik juhend hüppaja valimise kohta. Tavaliselt oleks enamiku bensiiniga sedaanide absoluutne miinimum umbes 300A. Diiselmootorite puhul saate selle näitaja sisuliselt kahekordistada. Samuti tuleks arvestada madalaima temperatuuriga, kus tõenäoliselt vajate oma hüppelaulu. GREPOW liitiumakuga hüppedarteri pakend on kuni 2000 A, auto on sekunditega lihtne käivitada.
Väga külmas kliimas peate selle näitaja uuesti kahekordistama, kuna hüppestarteri sees olevate patareide väntamisvõimsus temperatuuri langedes väheneb. Väidetavalt on liitiumpatareid mõnevõrra vastupidavamad madalamatel temperatuuridel toimivuse kadude suhtes. Kui elate piirkonnas, kus talvised temperatuurid on eriti madalad, võiksite tutvuda meie parimate liitiumioonioonhüppega alustajatega. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.
3. küsimus: kas saate meie jaoks rakendada akusertifikaati UL, FCC ja CE?
V: Teie taotlusel võime teie jaoks rakendada erinevaid akusertifikaate. UL, UL, FCC ja CE on saadaval.
4. küsimus: kuidas hüppestarteri aku nii väikese suuruse korral nii palju voolu annab?
V: Kompaktsed starterid on loodud selleks, et anda sõiduki käivitamiseks tohutut vooluhulka, selle asemel, et hoida seda töös nii kaua kui auto aku. Töötades optimaalse võimsusega, ei anna hüppestarteri aku mootori käivitamiseks piisavalt pinget. See sõltub jällegi tühjenemise tasemest, kuna käivitamise aku peab olema optimaalse funktsionaalsusega, et mootori mootori väntamiseks oleks piisavalt pinget.
Suurusest rääkides põhinevad hüpped starterid kahel peamisel akutehnoloogial - pliihape (nagu teie auto) ja liitiumioon. Pliihappega hüpped starterid on palju suuremad, pakkumata tingimata rohkem hüppelähtevoolu kui liitium-ioonüksustel nagu GREPOW Car Battery Booster Pack.
Plii-happeüksused suudavad mootori väntamise ajal oma nimivoolu pikemaks ajaks tarnida, muutes need raskete ja professionaalsete rakenduste jaoks paremaks. Samuti kipuvad nad olema liitiumist kolleegidega raskemini kantavad. Lugege kindlasti meie juhendit selle kohta, kui palju amprit on vaja auto käivitamiseks, et aidata teil kindlaks teha, kui võimas peab teie hüppestarter olema mootori käivitamiseks ka halbades ilmastikutingimustes.
5. küsimus: milliseid asju peaksin autohüppe starteris otsima?
V: Väntvõimendi hinnang - olenevalt teie sõiduki (te) mootori suurusest, kuid tavaliselt mida suurem, seda parem. Pinge - enamik autoakudest on 12 V, kuid kommertsveokitel, RV-del ja masinatel võib olla kuni 24 V. Kontrollige aku pinget. (Grepow saab teie jaoks kohandada nii 12V kui ka 24V.) Kaabli pikkus - jällegi, sõltuvalt auto suurusest ja auto aku hüppestarteri suurusest. Väikeste hüpata starterite puhul on kaabli pikkus tavaliselt vahemikus 10 kuni 12 tolli - lihtsalt selleks, et hõlpsasti mõlemasse terminali jõuda, kuid suuremate autode hüpata starterite puhul võiksite mugavama ja ohutu töö tagamiseks olla pikemad juhtmed (umbes 60 tolli). Pöördpolaarsuse kaitse - käepärane funktsioon neile, kes pole kindlad, milline kaabel millisesse auto aku klemmi läheb - kui valesti eksite, annab hüppestarter märku ega lase teil oma autot rikkuda.
Teie vajadustest lähtuvalt võiksite kontrollida, kas hüpikstardil on integreeritud taskulamp, USB-pordid, 12 V pistikupesa või kompressor, mis võib teid teistes olukordades säästa. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.
6. küsimus: kuidas tasutakse kaasaskantavat hüppestarterit?
V: Hüppekäivitid on varustatud erinevate vajadustega ja seetõttu sõltub laadimisviis selle tüübist. Hea on see, et enamikku hüpata alustavatest on umbes sama lihtne laadida
Kõik varuosad Isuzu RODEO
Sellist varuosa () meie baasis ei ole või on ta teise nime all.
Näita kõiki varuosi
Kõik varuosad Isuzu RODEO
Sellist varuosa () meie baasis ei ole või on ta teise nime all.
Näita kõiki varuosi
Võta rehvid kohe.
Maksa hiljem. Ilma intressita.