1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Kamremssats med rullar (12)

Tand/styrremssats SKF VKMA 01251

Reservdelskod: AL13830261
  • Vi levererar till
    United States
    Vi levererar till United States och andra länder.

    Gratis leverans för beställningar över 208 eur och mindre varor nedanför 10 kg

    Vi har olika leveransalternativ till United States. Du kan se leveransdatum och kostnaden i kundvagnen.

    Du kan spåra ditt paket med en särskild spårningslänk som du får direkt efter att du betalt för din beställning.
  • 161.54 eur
    • i leverantörens lager
    • 1 st
  • Leveransdatum:
    01.07.2022, 13:55
    If you order now, the products will be delivered from the warehouse to ALVADI store on 01.07.2022 12:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Lägg till i kundvagn
Tillverkare SKF
Kod VKMA 01251
Produkt Tand/styrremssats
Bandbredd [mm] 25
Remmar med trapetspormad tandprofil
Tandantal 141
Original koder:
AUDI 038 109 244 P
AUDI N 905 969 06
AUDI N 905 969 02
AUDI N 900 744 04
AUDI N 900 744 01
Visa mer
Koder angivna av tillverkarna för att bestämma rätt reservdel.
Nedan finns de koder som reservdelen passar till:
ALVADI AL13830261
AUDI 038 109 244 P
AUDI N 905 969 06
AUDI N 905 969 02
AUDI N 900 744 04
AUDI N 900 744 01
AUDI N 101 693 03
AUDI N 019 531 5
AUDI N 014 634 1
AUDI N 011 558 13
AUDI N 011 558 11
AUDI N 011 525 20
AUDI 058 109 244
AUDI 03L 109 244 D
AUDI 038 198 119 E
AUDI 038 109 244 Q
AUDI N 019 531 3
AUDI 038 109 244 M
AUDI 038 109 244 H
AUDI 038 109 244 E
AUDI 038 109 244 B
AUDI 038 109 243 N
AUDI 038 109 243 H
AUDI 038 109 243 G
AUDI 038 109 243 F
AUDI 038 109 243 D
AUDI 038 109 243
AUDI 038 109 119 R
AUDI 038 109 119 M
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
DOLZ SKD013
EAN 7316572279120
FEBI BILSTEIN 21720
FORD 7200639
FORD 1103011
FORD N900744 VX01
FORD N019531 VX3
FORD 7201524
FORD 1125157
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HUTCHINSON KH 160
IKARUS VKMA 01251
INA 530 0082 10
OPTIBELT KT1319
OPTIMAL SK-1258
QUINTON HAZELL QBK437
QUINTON HAZELL QBK438
RUVILLE 5549170
SALERI 4133350
SEAT 038 109 244 B
SEAT 038 109 243 F
SEAT 038 109 243 G
SEAT 038 109 243 H
SEAT 038 109 243 N
SEAT 038 109 244 H
SEAT 038 109 244 E
SEAT 038 109 244 M
SEAT 038 109 244 P
SEAT 038 109 244 Q
SEAT 038 198 119 E
SEAT 058 109 244
SEAT 038 109 243
SEAT 03L 109 244 D
SEAT N 101 693 03
SEAT N 011 525 20
SEAT 038 109 119 M
SEAT N 905 969 06
SEAT N 905 969 02
SEAT N 900 744 04
SEAT N 900 744 01
SEAT 038 109 119 R
SEAT N 019 531 5
SEAT N 019 531 3
SEAT N 014 634 1
SEAT N 011 558 13
SEAT N 011 558 11
SKF VKMA 01251
SKODA N 900 744 04
SKODA N 905 969 06
SKODA N 905 969 02
SKODA 038 109 243 H
SKODA N 900 744 01
SKODA 038 109 244 H
SKODA N 011 558 13
SKODA N 011 558 11
SKODA N 011 525 20
SKODA 058 109 244
SKODA 03L 109 244 D
SKODA 038 198 119 E
SKODA 038 109 244 Q
SKODA 038 109 244 P
SKODA 038 109 244 M
SKODA 038 109 244 E
SKODA 038 109 244 B
SKODA 038 109 243 N
SKODA 038 109 243 G
SKODA 038 109 243 F
SKODA N 014 634 1
SKODA 038 109 243
SKODA 038 109 119 R
SKODA 038 109 119 M
SKODA N 019 531 3
SKODA N 019 531 5
SKODA N 101 693 03
SNR KD457.37
VW N 900 744 04
VW N 905 969 06
VW N 905 969 02
VW N 019 531 5
VW N 900 744 01
VW 038 109 244 H
VW 038 109 119 M
VW 038 109 119 R
VW 038 109 243
VW 038 109 243 D
VW 038 109 243 G
VW 038 109 243 H
VW 038 109 243 N
VW 038 109 244 B
VW 038 109 244 E
VW 038 109 244 M
VW N 101 693 03
VW 038 109 244 P
VW 038 109 244 Q
VW 038 198 119 E
VW 03L 109 244 D
VW 058 109 244
VW N 011 525 20
VW N 011 558 11
VW N 011 558 13
VW N 014 634 1
VW N 019 531 3
VW 038 109 243 F
artikul VKMA01251