1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Zestaw rolek z paskiem (12)

Timing Belt Set DAYCO KTB360

Kod produktu: AL20869693
  • Dostarczamy do
    United States
    Dostarczamy do United States i innych krajów.

    Bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 134 i małych przedmiotów poniżej 10 kg

    Mamy różne opcje dostawy do United States. Termin i koszt dostawy można sprawdzić w koszyku.

    Możesz śledzić swoją przesyłkę za pomocą specjalnego linku, który otrzymasz natychmiast po opłaceniu zamówienia.
  • 120.06 eur
    • możesz zamówić
    • 9 szt
  • Data dostawy:
    25.10.2021, 11:55
    Jeśli zamówisz teraz, produkty zostaną dostarczone ze składu do sklepu ALVADI w dniu 25.10.2021 10:00

    Adres sklepu: Tallin, Majaka 10.

    Klienci z Tallina otrzymają zamówienie w tym samym dniu.

    Jeśli mieszkasz poza Tallinem, otrzymasz zamówienie w tym samym dniu lub w następnym (w zależności od sposobu dostawy wybranego podczas płatności).
  • Dodaj do koszyka
Producent DAYCO
Kod KTB360
Produkt Timing Belt Set
Oryginalne kody:
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
Pokaż więcej
Kody są podawane przez producentów w celu określenia prawidłowej części.
Poniżej znajdują się kody, z którymi dana część jest kompatybilna:
ALVADI AL20869693
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT946K2
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SKF VKMA01251
SKF VKMA01131
SKODA 038198119E
SKODA 038198119D
SKODA 038109119MS1
TIMKEN KT90246
VAG 038198119E
VAG 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038109119MS1
VW 038198119E
VW 038198119H