MAPCO® - Saksa kvaliteet

MAPCO logo

ALVADI poolt uhkusega esitletud Saksa kvaliteet

MAPCO Autotechnik tooteid müüakse miljonites ühikutes. MAPCO kui kvaliteetsete varuosade tootja pakub üle 20.000 erineva varuosa markidele alates Alfa Romeost kuni Volvoni.
MAPCO® tooted on tuntud Saksamaal juba aastast 1977. Ettevõtte peamiseks prioriteediks on kliendid. MAPCO® Autotechnik GmbH peakontor asub Berliini lähedal olevas linnas Brück.
MAPCO® on teinud endale nime viimase kolme aastakümne jooksul kogu Euroopas kui piduri spetsialist. MAPCO® ei ole jäänud seotuks vaid oma esialgse erialaga ning on pidevalt arenenud ja suurendanud oma valikut piduriosade seas.
Uut tehnoloogiat esi ja tagasilla konstruktsioonides tutvustati mootorsõidukite tootjate poolt üheksakümnendatel aastatel ning peale seda on toimunud plahavatuslik kasv just nendele vahetatavatele varuosadele.
Uus tehnoloogia esi ja tagasilla konstruktsioonides mida tutvustati mootorsõidukite tootjate poolt üheksakümnendatel, viis tohutu plahvatusliku kasvuni nende varuosade seas.
ALVADI kataloogis on MAPCO poolt veel 150 toodete kategooriat. Nende seas: roolimismehhanismid ja vedrustuse detailid, piduridetailid, ajamid ja laagrid, mootori varuosad ja filtrid, elektroonika ja tarvikud.
Otsige MAPCO® tooteid ALVADI kataloogist
  • MAPCO
  • Saksa kvaliteet
    ALVADI soovitab

Sertifitseeritud TÜV Rheinland poolt

«TÜV Rheinland AG» on sõltumatu testija peakontoriga Kölnis, Saksamaal. Organisatsioon teeb tehnilisi katseid turvalisuse tagamiseks, effektiivsuse ja kvaliteedi teste toodetele.

MAPCO® remontkomplektid

MAPCO - Saksa kvaliteediga varuosad
MAPCO® pakub kõrget kvaliteeti ja soodsaid remondikomplekte!

MAPCO® komplektid sisaldavad polte ja kinnitusi. Teil ei ole vaja täeindavalt tellida ja oodata polte varuosa paigaldamiseks!

Leia terviklik lahendus oma auto paranduseks!
MAPCO® - Saksa kvaliteediga varuosad