Tarnime varuosad üle Eesti
1 eur eest!
Kampaania lõpeb 06.04.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI A3 (8V) 06.2012-2016
  2. Piduriketas (237)

Piduriketas TRW DF4295

Varuosa kood: AL714906
    Tarne pakiautomaati 1 euro
  • 33.89 eur
    • tellida võimalik
    • 6 tk
  • tellimisel tuleb:
    07.04.2020, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 07.04.2020 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja TRW
Kood DF4295
Kaup Piduriketas
Sild (esimene/tagumine) Esisild
Piduriketta liik õhutusega
Läbimõõt (mm) 288
Pidurikettajämedus (mm) 25
Miinimumjämedus (mm) 22
Tsentri läbimõõt (mm) 65
Kõrgus (mm) 49,5
Aukude arv 9
Keermemõõt 15,5
Ava-Ų (mm) 112
Töötlus hochgekohlt
Värv must
Pealdis värvitud
PR-numbri jaoks 1ZE
Originaal koodid:
AUDI 5C0615301A
AUDI 1K0615301T
AUDI 1K0615301K
OEM 1K0615301T
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL714906
A.B.S. 17521
ACDelco AC2626D
AP 24850E
APEC braking DSK2207
ATE 24012501451
ATE 24012501711
ATE 24032501451
ATE 24032501711
ATE 24112501451
AUDI 5C0615301A
AUDI 1K0615301T
AUDI 1K0615301K
AUDI (FAW) 1KD615301
BENDIX 562235B
BENDIX 562235BC
BLUE PRINT ADV184315
BOSCH 0986479088
BOSCH 0986479939
BOSCH 0986AB6821
BOSCH F026A06782
BREMBO 09914514
BREMBO 09914575
BREMBO 0991451X
BREMBO 09914510
BREMBO 09914511
OEM 1K0615301T
Brake ENGINEERING DI956253
CAR 1421021
CAR HPD1021
DELPHI BG3833
DELPHI BG3833C
EAN 3322937369713
FEBI BILSTEIN 22902
FERODO DDF1218C1
FERODO DDF12181
FERODO DDF1218
FIRST LINE FBD1325
FTE BS5418
FTE BS5418H
FTE BS5418HB
GIRLING 6042951
HELLA 8DD355109571
HELLA 8DD355109581
JURID 562235J
JURID 562235JC
LEMFORDER 2743301
LEMFÖRDER 2743301
LPR A1002V
MAGNETI MARELLI 353615843240
MAPCO 25830
METELLI 230734C
METELLI 230734
METZGER 24850E
METZGER X24850
MEYLE 1155211045
MEYLE 1155211045PD
MINTEX MDC1638
MINTEX MDK0220
NATIONAL NBD1292
NK 2047144
PAGID 54208
PAGID 54208PRO
PEX 140749
PEX 140789
PILENGA V861
QH Benelux 58117
QUINTON HAZELL 664810
QUINTON HAZELL BDC5418
QUINTON HAZELL BSF5418
REMSA 664810
ROADHOUSE 664810
RUVILLE BFR372210
SEAT 5C0615301A
SEAT 1K0615301T
SKODA 5C0615301A
SKODA 1K0615301T
SKODA (SVW ) 1KD615301
SWAG 32922902
TEXTAR 92120800
TEXTAR 92120803
TEXTAR 92120805
TEXTAR 98200120801
TRISCAN 812029173
TRISCAN 812029173C
TRW DF4295
VALEO 197325
VALEO 186755
VW 1K0615301T
VW 5C0615301A
VW 1K0615301K
VW (FAW) 16D615301A
WOKING P664810
ZIMMERMANN 600322100
ZIMMERMANN 600322150
ZIMMERMANN 600323600
Kaitske ennast koroonaviiruse eest
Desinfitseerimisvahendid