Allahindlused kuni -30%
põranda- ja pagasiruumi mattidele
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Klaasipesuvee pump, klaasipuhastus SWAG 10 92 6259

Varuosa kood: AL6524945
  • 14.90 eur
    • tellida võimalik
    • 6 tk
  • tellimisel tuleb:
    18.11.2019, 11:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 18.11.2019 10:15

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja SWAG
Kood 10 92 6259
Kaup Klaasipesuvee pump, klaasipuhastus
Pumbatüüp Dualpump
Pinge (V) 12
Ühenduste arv 2
Piirangutega toode/piirangu info 2 Klaasipuhastussüsteemile
vajaminev tükihulk 1
Sõidukivarustus Tagaklaasi puhastajaga sõidukile
Mootori kood CRBB
Originaal koodid:
AUDI 1K6 955 651
AUDI 1T0 955 651 A
BMW 67 12 8 377 987
MERCEDES-BENZ 204 866 02 21
MITSUBISHI 8260A021
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL6524945
3RG 88700
AUDI 1K6 955 651
AUDI 1T0 955 651 A
AUTOMEGA 3095506511J6
AUTOMEGA 3095506511K6
AUTOMEGA 3095506511T0A
BMW 67 12 8 377 987
BUGIAD BSP20187
CAUTEX 954612
CAUTEX 954616
EAN 4027816262596
EAN 4044688262592
ERA 465035
FARE SA 9719
FEBI BILSTEIN 26259
FISPA 5.5003
FISPA 5.5117
FISPA 5.5125
HELLA 8TW 006 847-021
HERTH+BUSS ELPARTS 65451038
HOFFER 7500117
HOFFER 7500125
JP GROUP 1198500100
JP GROUP 1198500600
JP GROUP 1398500400
JP GROUP 955296002
LECOY SP-028
MAPCO 90808
MAPCO 90804
MAPCO 90810
MAXGEAR 45-0011
MAXGEAR 45-0026
MEAT & DORIA 20125
MEAT & DORIA 20117
MERCEDES-BENZ 204 866 02 21
METZGER 2220008
MEYLE 100 955 0005
MEYLE 100 955 0010
MITSUBISHI 8260A021
Metalcaucho 02059
OSSCA 00875
SEAT 1K6 955 651
SEAT 1T0 955 651 A
SEIM 118004
SIDAT 5.5003
SIDAT 5.5117
SIDAT 5.5125
SKODA 1K6 955 651
SKODA 1T0 955 651 A
SMART 0000038V001000000
SMART 204 866 02 21
SMART 454 860 01 26
SMART 454 866 00 21
STC T402059
SWAG 10926259
TOPRAN 107 819
TRISCAN 8870 29102
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.61.009
VDO 246-083-002-005C
VDO 246-083-002-009
VDO 246-083-002-022G
VDO 246-083-002-022Z
VDO 246-083-002-019
VEMO V10-08-0204
VEMO V10-08-0205
VW 1K6 955 651
VW 1T0 955 651 A
WILMINK GROUP 246-083-002-009
WILMINK GROUP 246-083-002-019
WILMINK GROUP 246-083-002-022G
WILMINK GROUP 7500117
WILMINK GROUP 7500125
WILMINK GROUP 246-083-002-005C
TARNIME REHVID ÜLE EESTI TASUTA
TARNIME REHVID
ÜLE EESTI TASUTA