Knecht ja Mahle filtrid
kuni -25%
Kampaania lõpeb 17.07.2020 23:59
  1. CHEVROLET IMPALA 01.1999-2005
  2. V - soonikrihm (1)

V - soonikrihm FLENNOR

Varuosa kood: AL30993671
  • 18.18 eur
  • tarnija laos: EI OLE
  • Teavita saabumisest
    Teid huvitavat kaupa praegu laos pole, sisestage oma meiliaadress vormi ja me informeerime teid kauba saabumisest.

    Jätke ka oma telefoni number, et me saaksime Teile tagasi helistada.

    E-mail *
    Telefon
To construction year 05.05
Drive Type esisilla vedu
Producer FLENNOR
Material EPDM (ethylene propylene diene Monomer (M-class) rubber)
Supplementary Article/Supplementary Info V6
Output to [HP] 203
Output to [kW] 149
Engine Code L36
From construction year 10.99
Displacement (exact) [cc] 3791
Displacement (rounded) [cc] 3791
Transmission Type Automatic transmission, 4-speed
Model I-> 2004
Driven Units Driven unit: G-charger
Brake Type ketaspidurid
Mudel sedaan
Originaal koodid:
OEM 062145933A
AUDI 078903137F
BMW 11287795601
CHEVROLET 55597382
CHEVROLET 55581761
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL30993671
OEM 062145933A
AUDI 078903137F
BMW 11287795601
BOSCH 1 987 947 986
CHEVROLET 55597382
CHEVROLET 55581761
CHRYSLER 5184647AB
CONTITECH 6PK1680
DAYCO 6PK1688S
DAYCO 6PK1675
DAYCO 6PK1683
DAYCO 6PK1683E
DAYCO 6PK1683S
DODGE 5184647AB
EAN13 4030434002116
FEBI BILSTEIN 28966
FEBI BILSTEIN 28965
FLENNOR 0053182
FLENNOR 6PK1682
FLENNOR 6PK1685
FLENNOR 6PK1688
FORD 1381645
FORD 1418182
FORD 2S6G6C301JA
FORD 6G9Q6C301DB
FORD 6G9Q6C301EA
FORD YS6E6C301BB
FORD 1202679
FORD 1127235
OEM YS6E6C301BB
OEM 1340045
GP PA173
HUTCHINSON 1687 K 6
HUTCHINSON 1682 K 6
JEEP 5184647AB
MAGNETI MARELLI 340611001685
OEM K05184647AB
KAGER 26-3230
KAGER 26-3031
LANCIA K05184647AB
OEM 078903137F
OEM 1127235
OEM 11287795601
OEM 1202679
MAGNETI MARELLI 340611001680
OEM 1340049
OEM 55597382
OEM 9186319
OEM 7700870961
OEM 7700859654
OEM 1340067
OEM 6G9Q6C301DB
OEM 6G9Q6C301EA
OEM 55581761
OEM 55569810
OEM 5184647AB
OEM 2S6G6C301JA
OEM 1418182
OEM 1381645
OPEL 1340045
OPEL 1340049
OPEL 1340067
OPEL 55569810
OPEL 55581761
OPEL 55597382
OPTIBELT 6 PK 1685
PEX 20.1340
QUINTON HAZELL QBR61685
QUINTON HAZELL QBR61688
RENAULT 7700859654
RENAULT 7700870961
ROULUNDS RUBBER 6K1680
ROULUNDS RUBBER 6K1685
ROULUNDS RUBBER 6K1687
SKF VKMV 6PK1688
SKF VKMV 6PK1683
SKF VKMV 6PK1687
SKF VKMV 6PK1682
SNR 6PK1683
SWAG 30 92 8966
TRISCAN 8640 601685
VEYANCE 6PK1687
VEYANCE 6PK1687E
VOLVO 9186319
VW 062145933A