Aeg autohoolduseks!
Varuosad kuni -20%
Kampaania lõpeb 29.05.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. ALFA ROMEO ALFASUD 06.72-12.89
  2. Kütusefilter (32)

Kütusefilter DENCKERMANN A130008

Varuosa kood: AL25028781
  • 1.19-20%
    0.95 eur
    • kaupluses
    • 1 tk
  • tellimisel tuleb:
    27.05.2020, 03:14
  • Lisa ostukorvi
Tootja DENCKERMANN
Kood A130008
Kaup Kütusefilter
Välisläbimõõt 1 [mm] 55
Siseläbimõõt 1 (mm) 8
Siseläbimõõt 2 (mm) 8
Kõrgus (mm) 115
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL25028781
AC GF461
AC GF68
AC GF461B
AC FS1A
AC GF453B
AC GF453
AC GF451B
AC GF451
BMW 13321278272
CHRYSLER 2084467
CHRYSLER T0544588
CHRYSLER T1349332
CHRYSLER TO544588
COMLINE EFF011
DENCKERMANN A130008
EAN 5901225701718
FIAT 269212
FILTRON PS 822
FORD 5003748
FORD 5015543
FRAM G1
GENERAL MOTORS 5651676
GENERAL MOTORS 85482
GENERAL MOTORS 7983410
GENERAL MOTORS 5651767
GENERAL MOTORS 5651765
GENERAL MOTORS 5651682
GENERAL MOTORS 5650656
GENERAL MOTORS 5651673
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 2084467
GENERAL MOTORS 2084258
GENERAL MOTORS 1947586
GENERAL MOTORS 1945199
HENGSTENBERG H104WK
HOFFER 4017
ISUZU 8942027360
ISUZU 8942079100
ISUZU 94202736
MANN-FILTER WK31/3
MITSUBISHI MA141491
MITSUBISHI A141491
QUINTON HAZELL WF8127
RENAULT 7700544588
RENAULT 7701349332
ROVER 606168
ROVER LBU5105
SogefiPro FT5936
TALBOT 2084467
TALBOT MA141491
VAG 131261275
VAG 481209261
VOLVO 3713186
WIX FILTERS WF8127