Aeg autohoolduseks!
Varuosad kuni -20%
Kampaania lõpeb 29.05.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. ALFA ROMEO ALFASUD 06.72-12.89
  2. Kütusefilter (32)

Kütusefilter FILTRON PS822

Varuosa kood: AL24650833
  • 2.41-20%
    1.93 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    28.05.2020, 17:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 28.05.2020 16:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja FILTRON
Kood PS 822
Kaup Kütusefilter
Kõrgus (mm) 118
Välisläbimõõt [mm] 48
Filtritüüp Ühendusfilter
Sisend-Ų (mm) 6
Väljalase-Ų (mm) 6
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL24650833
AC FS10
AC FS5
AC GF461
ALCO FILTER FF007
ALCO FILTER FF009
ALCO FILTER FF016
BOSCH F4159
BOSCH F4149
BOSCH 0450904159850
BOSCH 0450904150
BOSCH 0450904159
BOSCH 0450904149
BOSCH 0450904097
BOSCH 0450904069
CHAMP FN17
CHAMP G115
CHAMP G181
CHAMPION L101
CHAMPION L106
CLEAN FILTERS MBNA018
CLEAN FILTERS MB18
CLEAN FILTERS MB1
CLEAN FILTERS MB018
COMLINE EFF011
COOPERS Z29
COOPERSFIAAM FILTERS FT4648
COOPERSFIAAM FILTERS FT5082
CROSLAND 701K
CROSLAND 704K
DELPHI FF0015
DELPHI FF0012
DELPHI FF0011
DELPHI FF0010
DELPHI FF0009
FEBI BILSTEIN 21596
FILTRAK FFF573
FILTREC ZP8004FP
FILTREC ZP8046FP
FILTRON PS 822
FLEETGUARD FF240
FRAD 102305130
FRAM G121
FRAM G4953
GUD FILTERS Z293
GUD FILTERS BC3
GUELDNER Z513
GUELDNER Z636
HENGST FILTER H104WK
HENGST FILTER H137WK
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1334004
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1336005
JEEP 7700724743
KNECHT KL15
KNECHT KL63
KOLBENSCHMIDT 184FP
LAURAK ELE1990
LAURAK ELE3592
LAUTRETTE ELE3592
MANN-FILTER WK42
MANN-FILTER WK322
MANN-FILTER WK321
MANN-FILTER WK32
MANN-FILTER WK319
MANN-FILTER WK317
MANN-FILTER WK316
MANN-FILTER WK313
MANN-FILTER WK422
MECAFILTER ELE3592
MECAFILTER ELE3592B12
MERIT 4017
MERIT 4068
MEYLE 1002010001
MICRONAIR FT8805
MOTIP VFF219
MOTOKOV GFW612
MOTOKOV FPP04
MOTOKOV GF461
MOTOKOV GFMR314
MOTOKOV GFW312
MOTOKOV GFW313
MOTOKOV ES77
MOTOKOV HFF201
MOTOKOV MP4006
MOTOKOV SB2240
MOTOKOV SB230
MOTOKOV SB2774
MOTOKOV VFF389
MOTOKOV ZP8004FP
MOTOKOV ZP8046FP
MOTOKOV EXF339
MOTOKOV APF3116A
MOTOKOV ES1
MOTOKOV 30704149
MOTOKOV 100338
MOTOKOV 113258
MOTOKOV 1541063401
MOTOKOV 166016
MOTOKOV 2005039
MOTOKOV 2605511
MOTOKOV 5535307
MOTOKOV AK0168G
MOTOKOV AK0168L
MOTOKOV AK0168LC
MOTOKOV AK018A
MOTOKOV ALG612
MOTOKOV AP3116
MOTOKOV E009
MOTOKOV ELE3592
MOTORCRAFT EFG6107
MOTORCRAFT EFG6110
MOTORCRAFT EFG6101
MOTORCRAFT EFG021S
MOTORCRAFT EFG314
PBR BF1004
PIAGGIO 493742
POWERPART PMFF904
PURFLUX EP58
PURFLUX GF12
PURFLUX GF20
PURFLUX EP57
PURFLUX EP21
PURFLUX EP20
PURFLUX EP12
PUROLATOR F27332
QUINTON HAZELL QFF2265
QUINTON HAZELL QFF2271
RENAULT 7700271026
RENAULT 7700724743
RENAULT 7700728143
RENAULT 8200358714
SAAB 7284417
SKODA 6U0201511E
SOFIMA S1012B
SWAG 30921596
TECNOCAR B7
TEHO 71018
TJ FILTERS FD2265
TJ FILTERS FD2271
TS-UNION F505
TS-UNION F710
UFI 3101000
UFI 3101200
UFI 3167500
UFI 3167600
UNICO FILTER FI51072
UNICO FILTER FI3142
UNICO FILTER FI31307
UNIPART GFE7013
UNIPART GFE7014
UNIPART GFE7015
VAG 251201511C
VAG 803210151C
VAG 803201511E
VAG 803201511C
VAG 251201511G
VAG 191291511A
VAG 131261275A
VAG 121261275A
VAG 067133511
VAG 191201511A
VAICO 100338
VIC FC405
VIC FC407
VIC FC712
VIC FC804
VW 251201511G
VW 803201511E
VW 803201511C
VW 6U0201511E
VW 481209261
VW 121261275A
VW 251201511C
VW 251201511
VW 191291511A
VW 191201511A
VW 131261275A
VW 067133511
VW 803210151C