SmartPost tarne üle Eesti
vaid 1 eur!
KAMPAANIA LÕPEB 12.12.2019 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Fanfaar BOSCH 6 033 FB1 214

Varuosa kood: AL24511939
  • 22.44 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    13.12.2019, 17:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 13.12.2019 16:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja BOSCH
Kood 6 033 FB1 214
Kaup Fanfaar
Rakendustüüp elektriline-pneumaatiline
Nominaalpinge (V) 12
Võimsusevastuvõtt (W) 60
Sagedusala (Hz) 510
Spetsifikatsioon 90°
Mootori kood K9K 804
Originaal koodid:
MERCEDES-BENZ A 005 542 44 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 02 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 38 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 21 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 03 20
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL24511939
AUDI 4D0 951 223 A
BMW 61 33 7 835 734
BMW 61 33 8 381 272
BMW 61 33 8 379 712
BMW 61 33 8 378 776
BMW 61 33 8 362 360
BMW 61 33 7 839 345
BMW 61 33 7 835 876
BMW 61 33 7 833 013
BMW 61 33 7 678 902
BMW 61 33 7 678 901
BMW 61 33 7 655 882
BMW 61 33 7 191 187
BMW 61 33 7 159 187
BMW 61 33 6 924 681
BMW 61 33 3 403 281
BMW 61 33 2 305 910
BOSCH 6 033 FB1 497
BOSCH 6 033 FB1 743
BOSCH 6 033 FB1 214
BOSCH 6 033 FB1 493
BOSCH 6 033 FB1 065
FIAT 46515914
FIAT 46545465
FIAT 51706636
FIAT 51758138
FIAT 51758139
FIAT 60796679
FIAT 7730539
FORD 0672 9436
FORD 0100 3475
FORD 0114 9182
FORD 0101 7774
MERCEDES-BENZ A 005 542 44 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 02 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 38 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 21 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 03 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 39 20
MERCEDES-BENZ 005 542 44 20
MERCEDES-BENZ 005 542 38 20
MERCEDES-BENZ 005 542 21 20
MERCEDES-BENZ 005 542 03 20
MERCEDES-BENZ 005 542 02 20
MERCEDES-BENZ 005 542 39 20
MEYLE 1009510004
MEYLE 1009510005
NISSAN 25610 BM400
NISSAN 25620 AU300
NISSAN 25610 AU300
NISSAN 25610 AX601
NISSAN 25610 AX600
NISSAN 25610 9U00A
OPEL 1228144
OPEL 6228029
OPEL 6228020
OPEL 1228145
OPEL 6228030
OPEL 1228139
OPEL 1228133
OPEL 1228132
OPEL 1228128
OPEL 1228110
OPEL 1228134
PORSCHE 997 635 206 00
RENAULT 77 00 425 726
RENAULT 77 00 429 765
RENAULT 77 00 821 500
RENAULT 82 00 213 146
SEAT 3B0 951 223
SKODA 3B0 951 223
VEMO V20770005
VEMO V20770006
VEMO V10770917
VEMO V10770918
VEMO V10770912
VW 10 951 223
VW 1H0 951 213
VW 1K0 951 223 A
VW 30 951 206
VW 3B0 951 223
VW 4D0 951 223 A
VW 4E0 951 221
VW 4E0 951 223
VW 6K0 951 219 A
VW 893 951 221
VW 893 951 223
Kas auto ei käivitu?
Mootorisoojendus