Aeg autohoolduseks!
Varuosad kuni -20%
Kampaania lõpeb 29.05.2020 23:59
  1. ALFA ROMEO ALFASUD 06.72-12.89
  2. Kütusefilter (32)

Kütusefilter KNECHT KL 13 OF

Varuosa kood: AL23016117
  • 1.62 eur
  • tarnija laos: EI OLE
  • Teavita saabumisest
    Teid huvitavat kaupa praegu laos pole, sisestage oma meiliaadress vormi ja me informeerime teid kauba saabumisest.

    Jätke ka oma telefoni number, et me saaksime Teile tagasi helistada.

    E-mail *
    Telefon
Tootja KNECHT
Kood KL 13 OF
Kaup Kütusefilter
Filtritüüp Ühendusfilter
Korpuseläbimõõt (mm) 30
Läbimõõt 1 (mm) 34
Kõrgus 1 (mm) 45
Kõrgus (mm) 97
Läbimõõt 2 (mm) 6,1
Läbimõõt 3 (mm) 6,1
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL23016117
A.L. FILTER ALG312
A.L. FILTER ALG6/8
A.P. AP3116
A.P. LK3684
ACDelco FS10
ACDelco FS15
ACDelco FS1B
ACDelco FS5
ACDelco GF461
ACDelco FS4
AMC Filter NF2251
BALDWIN BF851
BIG FILTER GB202
BIG FILTER GB220
BMW 13321277497
BMW 13321278272
BMW 1278272
BMW 13321277481
BMW 1277497
BMW MOTORCYCLES 13321277481
BMW MOTORCYCLES 13321278272
BOSCH 0450904058
BOSCH 0450904059
BOSCH 0986450071
BOSCH 9451733010
BOSCH 9451733012
BOSCH F4058
CHAMPION L101
CHAMPION L104
CITROËN SVR000503
CITROËN SRV000503
CITROËN GX5429192A
CITROËN GX5429192
CITROËN 95534485
CITROËN 5490862
CLEAN FILTERS MB1
CLEAN FILTERS MB6
CLEAN FILTERS MBNA006
COOPERS Z29/23
COOPERS Z507
COOPERS Z514
CROSLAND 710
CROSLAND 636
DELPHI FDB108
DEUTZ 8121918050900
EBERSPÄCHER 251156200009
FAHR 8121918050900
FARYMANN DIESEL 5410702
FIAT 82425490
FIAT 82429294
FIAT 82428006
FIAT 82425649
FIAT 4325601
FIAT 82323784
FIAT 71736104
FIAT 4352637
FIAT 4323062
FILTRON PS842
FIRST LINE FFF573
FLEETGUARD FF240
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 5015544
FORD 860X9155AA
FRAD 10.23.05/130
FRAM G4164(12)
FRAM G4164
FRAM G180
FRAM G1/4
GMC 07984544
GMC 25067130
GMC 7973411
GMC 7984543
HENGST FILTER H101WK
HENGST FILTER H132WK
INNOCENTI 559221342
IVECO 4384509
KAYSER AK01-6/8
KAYSER AK01-6/8E
KAYSER AK01-8E
KNECHT KL 13 OF
KOLBENSCHMIDT 074FP
KOLBENSCHMIDT 50013074
KTM MOTORCYCLES 58312099052
KUBOTA 1335143010
LAND ROVER PHB000450
MAN 81125030045
MAN 81125030056
MAN 81125030057
MAN 81125030058
MAN 81619100008
MANN-FILTER W43/7
MANN-FILTER WK31
MANN-FILTER WK31/1
MANN-FILTER WK31/2
MANN-FILTER WK43
MAZDA 022223420A
MECAFILTER ELE1990
MECAFILTER ELE2092
MGA FE4000
MONARK 30704058
MOTORCRAFT EFG21
NATO 2540121727173
NATO 2910121668646
NISSAN 16400F2600
PBR BF1003
PBR BF1004
PURFLUX EP103
PUROLATOR F57608
PUROLATOR F57806
PUROLATOR GF6/8S
QUINTON HAZELL WF8130
SAAB 008210
SAAB 7284417
SAAB 7285943
SAAB 838475
SAAB 883364
SOFIMA S9000B
STEYR 7002080492
SogefiPro FT4874
TALBOT 6100034
TECNOCAR B7
TEHO 71002
UFI 3100100
UFI 3100900
UFI 3101400
VALEO 587000
VAUXHALL VFF4
VOLGA 38840
VOLVO 1576741
VOLVO 209422
VOLVO 3713186
VOLVO 464728
VOLVO 806013
VW SE021020200A
WIX FILTERS 33011