Tarnime varuosad üle Eesti
1 eur eest!
Kampaania lõpeb 31.03.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI TT (8S) 08.2014-...
  2. Rihmaratas, väntvõll (18)

Rihmaratas, väntvõll FEBI BILSTEIN 26870

Varuosa kood: AL21824571
    Tarne pakiautomaati tasuta
  • 133.09 eur
  • Järelmaks al. 7.06 eur kuus
    • Järelmaks
    Kuumakse:
    7.06 eur
    Sissemakse:
    0.00 eur
    Lisa ostukorvi
    Järelmaksu saate vormistada ostukorvis
    • tellida võimalik
    • 4 tk
  • tellimisel tuleb:
    30.03.2020, 17:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 30.03.2020 15:30

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja FEBI BILSTEIN
Kood 26870
Kaup Rihmaratas, väntvõll
Asukoht (esimene/tagumine) ees
Laius (mm) 34,5
Siseläbimõõt (mm) 30
Välisläbimõõt [mm] 143
Ribide arv 6
vajaminev tükihulk 1
Originaal koodid:
AUDI 038 105 243 E
AUDI 03G 105 243
AUDI 03G 105 243 C
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL21824571
3RG 10309
ASHIKA 122-05-510
AUDI 038 105 243 E
AUDI 03G 105 243
AUDI 03G 105 243 C
AUTEX 658055
AUTEX 658410
AUTEX 658411
AUTLOG RT1836
AUTOKIT 03.90071
AUTOMEGA 30103150782
AUTOMEGA 30105024303G
AUTOTEAM A06504
BGA DP0543
BREDA LORETT PSD1054/ND
BUGIAD BSP20717
CALIBER 87449
CAUTEX 460950
CONTITECH VD1076
CORTECO 80000543
CORTECO 80004922
CORTECO 80004925
DA SILVA PL8426
DAYCO DPV1123
DÜRER 88507
EAN 4027816268703
FARE SA 2962
FEBEST VWDS-TIG
FEBI BILSTEIN 26870
FLENNOR FVD99523
FORD 1 315 782
FORD USA 3M216B320AA
GATES TVD1001
HUTCHINSON DP048
IJS GROUP 17-1071
IJS GROUP 17-1107
IJS GROUP 17-1108
INA 544 0083 10
IPD 15-7406
IPD 15-7405
IPD 15-7050
JAPANPARTS PU-510
JAPKO 122510
JP GROUP 1118302500
JP GROUP 1118302509
KAGER 27-1539
KM International FI16260
LUCAS ENGINE DRIVE LPD0063
MABYPARTS ODP212083
MABYPARTS PV97091O
MALÒ 658035
MALÒ 658035BER
MAXGEAR 30-0073
MDR MBP-8510
MGA DP149
MITSUBISHI MN980049
Metalcaucho 04480
OPTIMAL F8-6396
ORIGINAL IMPERIUM 10285
ORIGINAL IMPERIUM 10285K
QH Talbros QCD29
QUINTON HAZELL QCD29
RUVILLE 515410
SASIC 2156021
SEAT 03G 105 243
SEAT 03G 105 243 C
SEAT 038 105 243 E
SKF VKM 93104
SKODA 038 105 243 E
SKODA 03G 105 243
SKODA 03G 105 243 C
SNR DPF357.12
SPIDAN 446587
STC T404480
SWAG 30 92 6870
TOPRAN 110 722
TREVI AUTOMOTIVE PC1036
TRISCAN 8643 29001
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.11.031
UNIGOM 421871D
VAICO V10-8261
VW 038 105 243 E
VW 03G 105 243 C
VW 03G 105 243
WILMINK GROUP WG1084303
WILMINK GROUP WG1152572
WILMINK GROUP WG1153491
WILMINK GROUP WG1153492
WILMINK GROUP WG1153495
WILMINK GROUP WG1153498
WILMINK GROUP WG1153506
WILMINK GROUP WG1153510
WILMINK GROUP WG1153511
WILMINK GROUP WG1235331
WILMINK GROUP WG1254398
WILMINK GROUP WG1153490
Kaitske ennast koroonaviiruse eest
Käte desinfitseerimisvahendid