Kõik filtrid
kuni -30%
KAMPAANIA LÕPEB 23.10.2019 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Õlisurvelülitus CALORSTAT by Vernet OS3513

Varuosa kood: AL20876701
  • 3.18 eur
    • tellida võimalik
    • 5 tk
  • tellimisel tuleb:
    24.10.2019, 15:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 24.10.2019 14:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja CALORSTAT by Vernet
Kood OS3513
Kaup Õlisurvelülitus
Lülitusrõhk (bar) 0,4
Keermemõõt M14x1.5
Lüliti funktsioon avaja
Originaal koodid:
OPEL 1252506
PORSCHE 98660620302
PORSCHE 98660620303
RENAULT 7701348033
RENAULT 77012003283
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL20876701
ALFA ROMEO 60807764
ALFA ROMEO 60593847
ALFA ROMEO 60805536
ANGLI 1422
ANGLI 1423
AUTOBIANCHI 98469129
AUTOGAMMA VE14035
AUTOGAMMA VE14040
AUTOGAMMA VE14600
BOSCH 0 344 101 036
BOSCH 0 344 101 046
BOSCH 0 344 101 064
CALORSTAT by Vernet OS3513
CHRYSLER T1348032
CITROEN/PEUGEOT 1131-09
CITROEN/PEUGEOT 7700655787
DACIA 005633298
DACIA 6000036106
EAN 3531650013234
EPS 1.800.000
EPS 1.800.006
EPS 1.800.013
EPS 1.800.023
ERA 330000
ERA 330003
ERA 330011
FACET 7.0000
FACET 7.0006
FACET 7.0013
FACET 7.0023
FAE 11410
FEBI BILSTEIN 04726
FIAT / LANCIA 7502811
FIAT / LANCIA 98469129
FIAT / LANCIA 4220161
FIAT / LANCIA 5967744
FIAT / LANCIA 4459907
FORD 3240239
FORD 3248349
INDELDIS KX 7 17.34.132
INDELDIS KX 7 17.34.136
INDELDIS KX 7 17.34.154
INTERMOTOR 50930
IVECO 98469129
JAEGER 334055
JAEGER 333746
JAEGER 32702401
JAEGER 092290
KW 500 006
KW 500 013
KW 500 023
KW 500 000
LADA 2101-38103-00
LADA 2106-3829010
LADA 2106-3829010-01
LADA 2106-3829010-02
LUCAS OPS114
LUCAS SOB700
LUCAS SOB702
LUCAS SOB704
MAGNETI MARELLI 534927280000
MAGNETI MARELLI 534927600000
MAGNETI MARELLI 510033374601
MAGNETI MARELLI 534927070000
MAGNETI MARELLI 116459169926
MAGNETI MARELLI 510092045010
MEYLE 814 224 0000
OPEL 1252506
PORSCHE 98660620302
PORSCHE 98660620303
QUINTON HAZELL XOPS27
QUINTON HAZELL XOPS45
RENAULT 7701348033
RENAULT 77012003283
RENAULT 7701348032
RENAULT 7702037714
RENAULT 7701365429
RENAULT 7701365430
RENAULT 7702003283
RENAULT 7700761254
RENAULT 7700786382
RENAULT 7700644704
RENAULT 7700753171
RENAULT 7700694574
RENAULT 7700655787
RENAULT 7700655094
RENAULT 7700538670
RENAULT 7700538669
RENAULT 7700348032
RENAULT 0883621305
RENAULT 0855889300
RENAULT 0855822500
RENAULT 7702138798
ROVER GPS150
SAAB 30520357
SAAB 9109182
SAAB 9112459
SAAB 7522402
SEAT 0003933680
SEAT 0003940980
SEAT 3933680
SEAT 3940980
SEAT 4459907
SEAT SE-022942000A
TOPRAN 109 921
TRW 117159
TRW TRW245
TRW 600465
TRW 101236
TRW 100312
TRW 100130
UNIPART GPS118
UNIPART GPS150
VAG 0003933680
VAG 0003940980
VAG 062919081
VAUXHALL 08954566
VAUXHALL 09301012
VAUXHALL 8954566
VAUXHALL 9301012
VEMO V40-73-0002
VOLVO 3277819-3
VOLVO 3342004-3
YUGO 01450185
TARNIME REHVID ÜLE EESTI TASUTA
TARNIME REHVID
ÜLE EESTI TASUTA