1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Rihmakomplekt rullikutega (19)

Hammasrihma komplekt DAYCO KTB360

Varuosa kood: AL20869693
  • Tarnime riiki
    United States
    Me toimetame riiki: United States ja teistesse riikidesse.

    Tasuta kohaletoimetamine tellimustele alates 134 ja väiksematele toodetele alla 10 kg

    Meil on erinevaid kohaletoimetamise võimalusi riiki: United States. Ostukorvis näete kohaletoimetamise kuupäeva ja maksumust.

    Saadetist saate jälgida spetsiaalse jälgimislingi abil, mille saate kohe pärast tellimuse eest tasumist.
  • 120.06 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    27.07.2021, 15:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 27.07.2021 14:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja DAYCO
Kood KTB360
Kaup Hammasrihma komplekt
Originaal koodid:
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL20869693
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT946K2
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SKF VKMA01251
SKF VKMA01131
SKODA 038198119E
SKODA 038198119D
SKODA 038109119MS1
TIMKEN KT90246
VAG 038198119E
VAG 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038109119MS1
VW 038198119E
VW 038198119H
Varuosad järelmaksuga
Ilma lisakuludeta!