Aeg autohoolduseks!
Varuosad kuni -20%
Kampaania lõpeb 29.05.2020 23:59
  1. ALFA ROMEO ALFASUD 06.72-12.89
  2. Kütusefilter (32)

Kütusefilter VALEO 587013

Varuosa kood: AL17461448
  • 5.31 eur
  • tarnija laos: EI OLE
  • Teavita saabumisest
    Teid huvitavat kaupa praegu laos pole, sisestage oma meiliaadress vormi ja me informeerime teid kauba saabumisest.

    Jätke ka oma telefoni number, et me saaksime Teile tagasi helistada.

    E-mail *
    Telefon
Tootja VALEO
Kood 587013
Kaup Kütusefilter
Välisläbimõõt [mm] 48
keermemõõt, sissepääs 9
keermemõõt, väljapääs 8
Kõrgus (mm) 94
Filtritüüp Ühendusfilter
Mootori kood AS30126
Originaal koodid:
ALFA ROMEO 532281
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL17461448
A.L. FILTER ALG-5/16
A.L. FILTER ALG-720
ACDelco FS4
ACDelco FS9102E
ACDelco FS9108E
ACDelco GF142
ACDelco GF61
ACDelco GF65
ALCO FILTER FF-009
ALCO FILTER FF-012
ALFA ROMEO 532281
AMC MF554
AMC Filter MF-554
ASAS SPFC400
ASHIKA 30-04-401
ASHIKA 30-03-301
BALDWIN BF840-K4
BALDWIN BF881
BALDWIN BF840
BLUE PRINT ADH22303
BMW 13322999000
BOMAG 05821214
BOMAG 5821214
BOSCH 450904162
BOSCH 450904004
BOSCH 0450904162
BOSCH 0450904061
BOSCH 0450904004
BOSCH 450904061
CASE IH 410212453
CASE IH L-79756
CATERPILLAR 9Y-4400
CHAMP FN18
CHAMP G1
CHAMP G5/16
CHAMPION G516
CHAMPION FN18
CHAMPION G1
CHAMPION L106
CHRYSLER 2084258
CHRYSLER 2084467
CHRYSLER 2525254
CLEAN FILTERS MBNA001
COOPERS Z29/5HC
COOPERS Z295HC
COOPERS Z513
COOPERSFIAAM FILTERS FT5223
COOPERSFIAAM FILTERS FT5170
CROSLAND 701K
CROSLAND 702
CROSLAND 702K
CROSLAND 701
CROSLAND 700
CUMMINS FF5015
CUMMINS FF5066
CUMMINS FF5016
CUMMINS FF149
DELPHI FF0011
DELPHI FF0122
DONALDSON FFP550012
DONALDSON P550012
EAN 3276425870130
FARYMAN 541025-1
FEBI BILSTEIN 21596
FILTRON PS881
FILTRON WF8140
FLEETGUARD FF5066
FLEETGUARD FF5016
FLEETGUARD FF149
FLEETGUARD FF5015
FORD USA C1DE-9115A
FRAM G2A
FRAM CR121
FRAM G1
FRAM G12
FRAM G121
FRAM G2
FRAM G21
FRAM G3
FRAM G3G2
GENERAL MOTORS 5651090
GENERAL MOTORS 7984543
GENERAL MOTORS 93156944
GUD FILTERS Z29/5
GUD FILTERS BC3
GUTBROD 092.25.154
GUTBROD 9225154
HATZ 40014600
HENGST FILTER 1511C
HENGST FILTER H100WK
HENGST FILTER 01511C
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1333001
HOFFER 7990068EC
HOFFER 7990068/O
HOFFER 7990068
HONDA 16900671034
HONDA 16900-671-034
HONDA 16900671023
HONDA 16900-671-004
HONDA 16900671003
HONDA 16900-671-003
HONDA 16900-671-023
HONDA 16900-671-013
HONDA 16900671013
JAPANPARTS JFC401
JAPANPARTS JFC-906
JAPANPARTS JFC-401S
JAPANPARTS JFC906
JAPANPARTS JFC-401
JAPANPARTS JFC313
JAPANPARTS FC-301
JAPANPARTS FC301
JAPANPARTS FC-301S
JAPANPARTS FC301S
JAPANPARTS FC-401
JAPANPARTS FC401
JAPANPARTS FC-401S
JAPANPARTS FC-906
JAPANPARTS FC906
JAPANPARTS JFC225
JAPANPARTS JFC229
JAPANPARTS JFC-301
JAPANPARTS JFC306
JAPANPARTS JFC301
JAPANPARTS JFC-301S
JAPANPARTS JFC301S
KAYSER AK0168U
KAYSER-FILTER AK01-6/8U
KLARIUS F20011
KLARIUS F20118
KLARIUS F27332
KLARIUS GF11
KLARIUS GF18
KLARIUS GF18M
KLARIUS MFF47300
KNECHT FB623
KUBOTA 13351-4301-0
KUBOTA 12581-43010
KUBOTA 12581-43012
LAUTRETTE ELE3576
LAUTRETTE FC400
LUBERFINER G516
MAHLE FILTER KL63
MAHLE FILTER FB6191
MAHLE FILTER FB623
MAHLE FILTER KL11
MAHLE FILTER KL12
MAHLE FILTER KL63OF
MAHLE FILTER KL145
MAHLE FILTER KL20
MANN-FILTER WK421
MANN-FILTER WK42/1
MAZDA 0222-13470-A
MAZDA 0222-13-470B
MAZDA 22213470B
MAZDA 22213470A
MAZDA 0222-13470-B
MAZDA 22213470
MAZDA 0222-13470
MAZDA 022213470B
MEAT & DORIA 4068EC
MEAT & DORIA 4068
MEAT & DORIA 4068/O
MECAFILTER FC400
MECAFILTER ELE3576
MERCEDES-BENZ 14773901
MERCEDES-BENZ 14773801
MERCEDES-BENZ 0014773801
MERCEDES-BENZ 0014773901
MONARK 30704160
MOTORCRAFT EFG021S
MOTORCRAFT EFG040
NIPPARTS J1334004
NIPPARTS J1333001
OPEL 818530
P.B.R. FT5170
P.B.R. FT5223
PEUGEOT 156703
PEUGEOT 1567-03
PURFLUX EP58
PURFLUX EP12
PUROLATOR F59208
PUROLATOR F20011
PUROLATOR F27332
PUROLATOR GF11
PUROLATOR GF18
PUROLATOR GF18M
PUROLATOR MFF47300
QUINTON HAZELL QFF2271
STEYR 712.10.81.072
STEYR 712.20.81.070
SUBARU 64021-0020
SUBARU 64120-10020
SUBARU 6412010020
SogefiPro FT4648
SogefiPro FT5223
TECNOCAR B39
TEHO 71001
TEHO 72016
TEHO D1001
TJ FILTERS FD2271
UFI 26.646.00
UFI 31.001.00
UNIPART GFE7000
UNIPART GFE7004
UNIPART GFE7013
VALEO 587013
VIC FC-407
VIC FC-405
WIX FILTERS WF8140
WIX FILTERS WF8127
WIX FILTERS 33012
WOODGATE WGF5066