Aeg autohoolduseks!
Varuosad kuni -20%
Kampaania lõpeb 29.05.2020 23:59
  1. ALFA ROMEO ALFASUD 06.72-12.89
  2. Kütusefilter (32)

Kütusefilter KAMOKA F300901

Varuosa kood: AL17358502
  • 2.06-20%
    1.65 eur
    • tellida võimalik
    • 6 tk
  • tellimisel tuleb:
    28.05.2020, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 28.05.2020 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja KAMOKA
Kood F300901
Kaup Kütusefilter
Kõrgus (mm) 118
Välisläbimõõt [mm] 48
Filtritüüp Ühendusfilter
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL17358502
AC FS1A
AC GF451
AC GF451B
AC GF453
AC GF453B
AC GF461
AC GF461B
AC GF68
ALCO FILTER FF-007
ASHIKA 30-03-301
BMW 13321278272
BOSCH 0 450 904 149
CHAMPION L106/006
CHRYSLER 2084467
CHRYSLER T0544588
CHRYSLER T1349332
CHRYSLER TO544588
CLEAN FILTERS MBNA 018
COMLINE EFF011
DENCKERMANN A130002
DENCKERMANN A130007
EAN 5908242655994
EAN 5908242655987
FIAT 269212
FILTRON PS822
FORD 5003748
FORD 5015543
FRAM G1
FRAM G4953
GENERAL MOTORS 5651676
GENERAL MOTORS 85482
GENERAL MOTORS 7983410
GENERAL MOTORS 5651767
GENERAL MOTORS 5651765
GENERAL MOTORS 5651682
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 5651673
GENERAL MOTORS 5650656
GENERAL MOTORS 2084467
GENERAL MOTORS 2084258
GENERAL MOTORS 1947586
GENERAL MOTORS 1945199
HENGSTENBERG H104WK
HOFFER 4017
ISUZU 94202736
ISUZU 8942079100
ISUZU 8942027360
JAPANPARTS FC-301S
KAMOKA F300901
KNECHT KL 13 OF
MANN-FILTER WK31/2
MANN-FILTER WK31/3
MANN-FILTER WK32
MAPCO 62223
MEAT & DORIA 4017
MECAFILTER ELE3592
MEYLE 100 201 0001
MITSUBISHI A141491
MITSUBISHI MA141491
MULLER FILTER FB007
PURFLUX EP103
QUINTON HAZELL WF8127
RENAULT 7700544588
RENAULT 7701349332
ROVER 606168
ROVER LBU5105
SAAB 7284417
SCT Germany ST 337
SOFIMA S 1012 B
SogefiPro FT5082
SogefiPro FT5936
TALBOT 2084467
TALBOT MA141491
TOPRAN 103 250
UFI 31.012.00
VAG 121 261 275 A
VAG 131261275
VAG 803 210 151 C
VAG 803 201 511 E
VAG 803 201 511 C
VAG 67133511
VAG 481209261
VAG 251 201 511 G
VAG 251201511
VAG 191 291 511 A
VAG 191 201 511 A
VAG 131 261 275 A
VAG 251 201 511 C
VAICO V10-0338
VOLVO 3713186
WIX FILTERS WF8127