Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Roolimine, käändmik FEBI BILSTEIN 40438

Varuosa kood: AL17337458
  • 38.83 eur
  • Järelmaks al. 7.78 eur kuus
    • Järelmaks
    Kuumakse:
    7.78 eur
    Sissemakse:
    0.00 eur
    Lisa ostukorvi
    Järelmaksu saate vormistada ostukorvis
    • tellida võimalik
    • 6 tk
  • tellimisel tuleb:
    19.11.2019, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 19.11.2019 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja FEBI BILSTEIN
Kood 40438
Kaup Roolimine, käändmik
Sild (esimene/tagumine) Tagasild
Pool (vasak/parem) paremal
paaris toodete numbrid 40439
Materjal Raudplekk
Roolimisliik Õõtshoob
Laagritüüp Kummmetallpuks
vajaminev tükihulk 1
Originaal koodid:
AUDI 1K0 501 529 H
AUDI 1K0 501 530 B
AUDI 1K0 501 529 H S1
AUDI 1K0 501 530 C
AUDI 1K0 501 530 C S1
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL17337458
A.B.S. 260347
ASAM 70744
ASAM 70745
ASVA 2301-017
ASVA 2301-018
ASVA 2325-GVR1
AUDI 1K0 501 529 H
AUDI 1K0 501 530 B
AUDI 1K0 501 529 H S1
AUDI 1K0 501 530 C
AUDI 1K0 501 530 C S1
AUDI 1K0 501 530 B S1
AUTLOG FT1741
AUTLOG FT1743
AUTOMEGA 3050105301K0C
AYD 8805067
BENDIX 041796B
BIRTH BR1814
BORG & BECK BCA6909
BORG & BECK BCA6468
BORG & BECK BSK6934
BORG & BECK BCA6467
BUGIAD BSP20757
CAUTEX 461178
CAUTEX 461177
COMLINE CCA2162
DELPHI TC1932
DELPHI TC1931
DENCKERMANN D120478
DENCKERMANN D120479
EAN 4027816404385
EUROBRAKE 59025014762
FAI AutoParts SS6420
FARE SA 10291
FEBI BILSTEIN 40438
FIRST LINE FCA6467
FIRST LINE FCA6468
FIRST LINE FSK6934
FIRST LINE FCA6909
FLENNOR FL641-F
FORMPART 2600008
FORMPART 1109102
FORMPART 1109103
FORMPART 2600007
FORTUNE LINE FZ6681
FORTUNE LINE FZ6682
G.U.D GSP501160
G.U.D GSP501161
GSP 510350
JP GROUP 1150200270
JP GROUP 1150200279
JP GROUP 1150200280
JP GROUP 1150200289
JP GROUP 1150300300
KAGER 87-0902
KAMOKA 9963569
KAWE FL641-F
KRAFT AUTOMOTIVE 4210056
LEMFÖRDER 35465 01
LYNXauto C9628
LYNXauto C9627
LYNXauto C5032R
LYNXauto C5032L
MAPCO 52721
MAPCO 52720
MASTER-SPORT 35465-PCS-MS
MAXGEAR 72-1100
METZGER 58006304
MEYLE 116 035 0003
MONROE L29637
MOOG VO-LS-2205
Metalcaucho 05371
NK 5014762
NK 5104776
OCAP 0703129
OPTIMAL G5-752
OPTIMAL G5-913
ORIGINAL IMPERIUM 37504
QUINTON HAZELL QSJ3397S
RIW SE9001
RTS 95-05308-1
RUVILLE 925443
SEAT 1K0 501 529 H S1
SEAT 1K0 501 530 C S1
SEAT 1K0 501 530 C
SEAT 1K0 501 530 B S1
SEAT 1K0 501 530 B
SEAT 1K0 501 529 H
SIDEM 863722
SIDEM 63569
SKODA 1K0 501 530 C
SKODA 1K0 501 530 B
SKODA 1K0 501 529 H
SKODA 1K0 501 530 C S1
SKODA 1K0 501 530 B S1
SKODA 1K0 501 529 H S1
SPIDAN 411549
SPIDAN 57045
STC T405371
STELLOX 57-00099A-SX
STELLOX 57-00098A-SX
SWAG 30 94 0438
TALOSA 46-01170
TOPRAN 113 698
TOPRAN 110 272
TRISCAN 8500 29637
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.32.012
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.32.001
TRW JTC1399
VAICO V10-7219
VEMA 22858
VW 1K0 501 530 B S1
VW 1K0 501 529 H
VW 1K0 501 529 H S1
VW 1K0 501 530 C S1
VW 1K0 501 530 C
VW 1K0 501 530 B
sbs 19025014762
sbs 59025014762
Kas auto ei käivitu?
Mootorisoojendus