Saksa varuosadele MAPCO®
allahindlused −20%
Kampaania lõpeb 22.11.2019 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Seade-/juhtrull, hammasrihm FEBI BILSTEIN 07022

Varuosa kood: AL17334691
  • 13.31 eur
    • tellida võimalik
    • 6 tk
  • tellimisel tuleb:
    21.11.2019, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 21.11.2019 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja FEBI BILSTEIN
Kood 07022
Kaup Seade-/juhtrull, hammasrihm
Laius (mm) 29
Materjal Metall
Siseläbimõõt (mm) 8
vajaminev tükihulk 1
Välisläbimõõt [mm] 28
Originaal koodid:
AUDI 03L 109 244 D
AUDI 058 109 244
PORSCHE 955 105 244 01
SEAT 058 109 244
SEAT 03L 109 244 D
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL17334691
3RG 14706
3RG 13705
AIRTEX ID-0019
AUDI 03L 109 244 D
AUDI 058 109 244
AUTEX 651083
AUTLOG RT1130
AUTOKIT 03.208
AUTOMEGA 301090244038E
AUTOMEGA 301090243038N
AUTOMEGA 101090244058
AUTOMEGA 101090244038M
AUTOMEGA 30109024403LD
AUTOMEGA 301090244038H
AUTOMEGA 311090119038M
AUTOMEGA 301090244038M
AUTOMEGA 311090119038D
AUTOMEGA 301210011038A
AUTOMEGA 301090244058
AUTOTEAM A01232
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 807-811
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 802-881
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 819-291
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 815-871
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 817-851
BOSCH 1 987 949 355
BREDA LORETT KCD0050
BREDA LORETT KCD0275
BREDA LORETT KCD0329
BREDA LORETT KCD0581
BREDA LORETT KCD0623
BREDA LORETT PDI3003
BSG BSG 90-615-015
BUGIAD BSP20385
BUGIAD BSP23200
CAFFARO 217-95
CALIBER 26068
CONTITECH V55441
DAYCO ATB2232
DOLZ 06KD038
DT 11.12119
EAN 4027816070221
FAI AutoParts T9344
FEBI BILSTEIN 07022
FEBI BILSTEIN 7022
FLENNOR FU10993
GATES T42044
GK K980259F
GK 651083
GK K980251F
GK K980286B
GK K980292F
GK K980293B
GK K980316A
HELLA 9XU 376 819-291
HELLA 8MP 376 802-881
HELLA 8MP 376 807-811
HELLA 8MP 376 815-871
HELLA 8MP 376 817-851
HEPU 20-1840
HEPU PK05490
HEPU PK05491
HEPU PK05492
HEPU PK05515
HEPU PK06545
HEPU PK06551
HEPU PK06621
HEPU PK05695
HEPU PK06690
HEPU 15-0078
HK U078
HUTCHINSON HEG 105
INA 532 0161 10
IPD 15-0078
JP GROUP 1114106719
JP GROUP 1114106219
JP GROUP 1112200709
JP GROUP 1112200702
JP GROUP 1112200700
JP GROUP 109088003
KLAXCAR FRANCE RX21004
KLAXCAR FRANCE 40506z
KM International FI3080
KRAFT AUTOMOTIVE 1220120
LASO 9503 0126
LEMFORDER 617 001 184
LEMFORDER 14431
LEMFORDER 14431 01
LEMFÖRDER 14431 01
LPR BB20020
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0088
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0271
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0915
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0687
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0851
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0272
LYNXauto PB-3004
LuK 5320161000
LuK 532 0161 10
MAGNETI MARELLI 341303540000
MAGNETI MARELLI 331316170193
MAGNETI MARELLI 341305120000
MAGNETI MARELLI 341304760000
MAGNETI MARELLI 341304080000
MAGNETI MARELLI 341301390000
MAPCO 23891
MAXGEAR 54-0375
METZGER WM-Z 805
METZGER WM-ATB2232
MEYLE 100 109 0034
OPTIBELT 119UT
OPTIMAL 0-N131
PATRON PT21004
PEX 20.3019
PORSCHE 955 105 244 01
PROCODIS FRANCE GE240
PROCODIS FRANCE KPE3029A
PROCODIS FRANCE KTD3010
PROCODIS FRANCE KTD3031
PROCODIS FRANCE KPE3053A
PROCODIS FRANCE KTD3012
PROCODIS FRANCE KTD3028
PROCODIS FRANCE KTD3029
PROCODIS FRANCE KTD3077
PROFIT 1014-0161
QH Talbros QTT498
QUINTON HAZELL MTT498
QUINTON HAZELL QTT498
ROULUNDS RUBBER IP2052
ROULUNDS RUBBER CR3003
RUVILLE 55441
SASIC 1706002
SEAT 058 109 244
SEAT 03L 109 244 D
SKF VKMA 01278
SKF VKM 21004
SKODA 058 109 244
SKODA 03L 109 244 D
SNR KD457.22
SNR KD457.37
SNR KD457.55
SNR KD457.68
SNR KD457.72
SNR KD457.73
SNR GE357.14
SNR KD457.16
SPIDAN 66441
STARLINE RS B16110
STELLOX 03-40034-SX
SWAG 30 03 0016
TOPRAN 114 373
TOPRAN 107 507
TOPRAN 111 200
TOPRAN 111 201
TOPRAN 112 205
TOPRAN 114 372
TREVI AUTOMOTIVE TD1015
TRISCAN 8646 29204
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.12.041
VAICO V10-0184
VEMA 65013933
VEMO V10-0184
VEMO 10-0184
VW 058 109 244
VW 03L 109 244 D
WILMINK GROUP WG1097482
WILMINK GROUP WG1236085
Kas auto ei käivitu?
Mootorisoojendus