Tarnime varuosad üle Eesti
1 eur eest!
Kampaania lõpeb 13.04.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
Kaupluse lahtiolekuajad pühade ajal aadressil Majaka 10, Tallinn: 10.aprillil 10:00 - 15:00, 11.aprillil 10:00 - 15:00. Interneti teel võtame tellimusi vastu ööpäevaringselt.
  1. PORSCHE BOXSTER (986) 09.1996-11.2004
  2. Suunatulede lüliti (3)

Suunatulede lüliti BOSCH 0 335 200 038

Varuosa kood: AL17299020
  • 24.17 eur
    • tellida võimalik
    • 4 tk
  • tellimisel tuleb:
    15.04.2020, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 15.04.2020 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja BOSCH
Kood 0 335 200 038
Kaup Suunatulede lüliti
Rakendustüüp elektriline
Nominaalpinge (V) 12
Sõidukivarustus sõidukitele ilma haakeseadmeta
Ehitusaasta alates 09/1999
Originaal koodid:
PORSCHE 1H0 953 227
PORSCHE 914 618 303 11
PORSCHE 111953227D
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL17299020
AUDI 191 953 227 A
AUDI 1H0 953 227
AUDI 431 953 231
AUDI 111 953 227 D
BERU 0201010075
BMW 61 31 1 371 909
BMW 1 126 966
BMW XX XX 1 362 386
BMW XX XX 1 126 966
BMW 61 36 4 257 342
BMW 61 31 1 372 021
BMW 1 362 386
BMW 61 31 1 371 907
BMW 61 31 1 366 727
BMW 12 11 1 364 984
BMW 12 11 1 365 113
BMW 61 31 1 243 565
BMW 61 31 1 365 117
BMW 61 31 1 244 392
BOMAG 057 556 57
BOSCH 0 335 200 038
BUICK 90055543
CADILLAC 90055543
CHEVROLET 90 055 543
CHEVROLET 9148292
DAF 279419
EAN 3165142961453
FEBI BILSTEIN 04633
FEBI BILSTEIN 11574
FEBI BILSTEIN 14534
FEBI BILSTEIN 22605
FIAT 7573490
FIAT 82430021
FIAT 7789496
FIAT 4476337
FORD 0720 3386
FORD 83BG 13350 AA
FORD 81BG 13350 AB
FORD 78GG 13350 AA
FORD 75DB 13350 AA
FORD 75DB 13350 A3A
FORD 6048 781
FORD 6041 768
FORD 0722 8813
FORD 6123 250
FORD 0682 2566
FORD 0407 8559
FORD 0612 6024
FORD 0103 7955
FORD 0105 0711
FORD 0163 1494
FORD 0103 5579
FORD 0416 2892
FORD 0606 1005
FORD 0604 8781
FORD 0502 0137
FORD 0612 3250
HELLA 4DB 003 750-312
HELLA 4DB 003 750-167
HELLA 4DB 003 750-16
HELLA 4DB 003 750-14
HELLA 4DB 003 750-151
HELLA 4DB 003 750-604
HELLA 4DB 003 750-102
HELLA 4DB 003 750-092
HELLA 4DB 003 750-091
HELLA 4DB 003 750-071
HELLA 4DB 003 750-057
HELLA 4DB 003 750-317
HELLA 4DB003750661
HELLA 4DB003750651
HELLA 4DB003750654
HELLA 4DB007037021
HELLA 4DM003360001
HELLA 4DM003360007
HELLA 4DM003390011
HELLA 4DM004420001
HELLA 4PB 002 710-001
HELLA 4PB 002 710-05
HELLA 4PB 002 710-051
HELLA 4RV008188061
HELLA 4DB 003 750-018
HELLA 4DB 003 750-047
HELLA 4DB 002 478-041
HELLA 4DB 003 750-017
HELLA 4DB 002 895-00
HELLA 4DB 001 887-011
HELLA 4DB 001 890-00
HELLA 4DB 001 890-000
HELLA 4DB 001 890-01
HELLA 4DB 001 890-03
HELLA 4DB 002 473-00
HELLA 4DB 002 478-00
HELLA 4DB 002 478-03
HELLA 4DB 002 478-111
HELLA 4DB 002 478-12
HELLA 4DB 002 478-161
HELLA 4DB 002 895-01
HELLA 4DB 003 750-01
HELLA 4DB 002 895-011
HELLA 4DB 002 895-012
HELLA 4DB 002 895-017
HELLA 4DB 002 895-018
HELLA 4DB 002 895-02
HELLA 4DB 002 895-021
HELLA 4DB 002 895-023
HELLA 4DB 003 226-00
HELLA 4DB003425001
HELLA 4DB003425041
HELLA 4DB 003 500-09
HELLA 4DB 003 750-00
HELLA 4DB 002 478-011
HERCULES 927 345 20 08
HERCULES 927 340 19 05
HERTH+BUSS ELPARTS 75899210
HYUNDAI 95550 21002
LADA 2108 3747010
LANCIA 7573490
LETRIKA AEP1115
LEXUS 81980 12070
LUCAS ELECTRICAL 15 FL
LUCAS ELECTRICAL SFB162
MERCEDES-BENZ 000 982 38 23
MERCEDES-BENZ A 002 544 37 32
MERCEDES-BENZ 002 544 13 32
MERCEDES-BENZ A 019 545 02 32
MERCEDES-BENZ A 007 545 99 32
MERCEDES-BENZ A 003 544 27 32
MERCEDES-BENZ A 002 544 92 32
MERCEDES-BENZ A 002 544 91 32
MERCEDES-BENZ A 002 544 85 32
MERCEDES-BENZ A 002 544 48 32
MERCEDES-BENZ 000 821 09 63
MERCEDES-BENZ A 002 544 13 32
MERCEDES-BENZ 002 544 48 32
MERCEDES-BENZ A 000 821 09 63
MERCEDES-BENZ 019 545 02 32
MERCEDES-BENZ 007 545 99 32
MERCEDES-BENZ 003 544 27 32
MERCEDES-BENZ 002 544 92 32
MERCEDES-BENZ 002 544 91 32
MERCEDES-BENZ 002 544 85 32
MERCEDES-BENZ 002 544 37 32
MERCEDES-BENZ A 000 982 38 23
MEYLE 1009530012
MEYLE 1009410006
MEYLE 0148000044
MEYLE 0148000051
NISSAN 25730 16B00
OPEL 90040385
OPEL 91096557
OPEL 90055543
OPEL 9148292
OPEL 1226934
OPEL 1226932
OPEL 1226925
OPEL 1226919
OPEL 1226902
OPEL 09148292
OPEL 1226926
PONTIAC 90055543
PORSCHE 1H0 953 227
PORSCHE 914 618 303 11
PORSCHE 111953227D
SAAB 4069985
SAAB 8583627
SEAT 191 953 227 A
SEAT 1H0 953 227
SEAT 431 953 231
STRIBEL SK 6753
STRIBEL SK 6755
STRIBEL SK 6511
STRIBEL SK 6752
SWAG 30911574
SWAG 40904633
SWAG 40922605
SWAG 50914534
SWF BGE 200 966
SWF BGE 201 207
SWF BGE 200 998
SWF 611 100
SWF BGE 201 263
SWF BGE 200 959
SWF BGE 201 203
SWF BGE 201 130
SWF BGE 201 129
SWF BGE 201 109
SWF BGE 201 045
TOYOTA 81980 12070
VAUXHALL 90040385
VAUXHALL 91096557
VAUXHALL 9148292
VAUXHALL 90055543
VEMO V15710011
VEMO V15710023
VEMO V15710029
VEMO V30710015
VOLVO 1323317
VOLVO 3279419
VOLVO 1307066
VOLVO 1235232
VOLVO 1210124
VOLVO 1215737
VOLVO 1259615
VW 111 953 227 B
VW 311 941 583 1
VW 111 941 521
VW 111 941 521 2
VW 803 953 183 B
VW 6U0 953 227
VW 111 953 227 D
VW 431 953 231
VW 311 941 583
VW 111 953 227 A
VW 191 953 227 A
VW 113 953 227 2
VW 113 953 227 1
VW 113 953 227
VW 111 953 227 Q
VW 1H0 953 227
WEHRLE J. 54 201 101
WEHRLE J. 54 203 001
ZASTAVA 1610481
ZETTELMEYER 21891508
Kaitske ennast koroonaviiruse eest
Desinfitseerimisvahendid