Allahindlused kuni -30%
põranda- ja pagasiruumi mattidele
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Kaitsekumm, pidurisadul ERT 410007

Varuosa kood: AL16974092
  • 6.50 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    18.11.2019, 10:45
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 18.11.2019 09:30

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja ERT
Kood 410007
Kaup Kaitsekumm, pidurisadul
Sild (esimene/tagumine) Tagasild
Pidurisüsteem ATE
Originaal koodid:
BMW 34111153195
BMW 34111157038
BMW 34211157038
CITROËN 443914
CITROËN 443903
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL16974092
A.B.S. 43019
A.B.S. 43621
ATE 11.0101-5402.2
ATE 11.0101-5407.2
ATE 11.0101-5409.2
AUTOFREN SEINSA D7003
BMW 34111153195
BMW 34111157038
BMW 34211157038
BOSCH 1987470506
CITROEN 443903
CITROËN 443914
CITROËN 443903
DAEWOO 11010154072
EAN 8435123032867
ERT 410007
FIAT / LANCIA 9404439148
FORD 6669777
FORD 7201659
FORD 81AB2L526AA
FORD 88AB2L526AA
FORD 6186923
FORD 6087585
FRENKIT 824002
FTE RKS0080
FTE RKS0081
FTE RKS0097
HONDA 45007SAEE01
IHL 11684
IHL 5620
JAGUAR C2C29161
JAGUAR JLM12124
JAGUAR JLM2194
KIA 0K20A3325Z
MERCEDES-BENZ 0004200076
NISSAN 41139-9F525
OJD (QUICK BRAKE) 1306
OJD (QUICK BRAKE) 113-1306
OPEL 1605658
OPEL 1605747
OPEL 90510227
OPEL 1605905
OPEL 90510085
OPEL 90009274
OPEL 542828
OPEL 90297768
PEUGEOT 443914
PORSCHE 92835194900
RENAULT 440A08807R
SAAB 90510227
SAAB 8969107
SAAB 8955445
SAAB 4467064
SWAG 30 93 6055
TALBOT 432030
TALBOT 43203000
TOPRAN 202463
TOPRAN 301419
TOYOTA 04951-05010
VAG 447698447
VAG 4D0698647
VAG 443698647
VAG 443698447
VOLVO 30683788
VOLVO 3342535
VOLVO 271584
VOLVO 3344687
LAI VARUOSADE VALIK
Esimesed 3 kuud intress 0%