Allahindlused kuni -30%
põranda- ja pagasiruumi mattidele
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Kompressor, kliimaseade NRF 32146

Varuosa kood: AL14078776
  • 317.46 eur
  • tarnija laos: EI OLE
  • Teavita saabumisest
    Teid huvitavat kaupa praegu laos pole, sisestage oma meiliaadress vormi ja me informeerime teid kauba saabumisest.

    Jätke ka oma telefoni number, et me saaksime Teile tagasi helistada.

    E-mail *
    Telefon
Tootja NRF
Kood 32146
Kaup Kompressor, kliimaseade
Ekspluatatsioonipinge (V) 12
Kompressori-ID 7SEU16C
Kompressoriõli PAG 46
Kuju ovaalne
Külmaaine R 134a
Kvaliteet/klass Easy Fit
Õli-täitehulk (ml) 160
Piirangutega toode/piirangu info 2 PAG-kompressoriõliga
Rihmarattad koos soonrihmarattaga
Rihmarattad-Ų (mm) 110
Sisend-Ų (mm) 28,4
Töömaht-Kompressor (ccm) 160
Vagude arv 6
Väljalase-Ų (mm) 15,3
Valmistajapiirang DENSO-EQUIVALENT
Originaal koodid:
AUDI 5K0820803CX
AUDI 5N0820803C
AUDI 5N0820803B
AUDI 5N0820803A
AUDI 5N0820803
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL14078776
4SEASONS 67461
4SEASONS 67556
4SEASONS 68440
4SEASONS 68440A
4SEASONS 68461
4SEASONS 68556
4SEASONS 68556A
4SEASONS 98885
4SEASONS 67440
AKS DASIS 851358N
AUDI 5K0820803CX
AUDI 5N0820803C
AUDI 5N0820803B
AUDI 5N0820803A
AUDI 5N0820803
AUDI 1K0820859S
AUDI 5K0820803A
AUDI 4B0260805H
AUDI 1K0820859TX
AUDI 1K0820859T
AUDI 1K0820859SX
AUDI 5N0820803F
AUDI 5N0820803E
AUDI 5Q0820803B
AUDI 5N0820803G
AUDI 5N0820803H
AUDI 5N0820803HX
AUDI 5Q0820803
AUDI 5Q0820803A
AUDI 1K0820859Q
AUDI 5Q0820803C
AUDI 5Q0820803D
AUDI 5Q0820803F
AUDI 8E0260805AS
AUDI 8E0260805F
AUDI 8E0260805S
AUDI 8J0260805
AUDI 8J0260805A
AUDI 1K0820859QX
AUDI 1K0820859J
AUDI 1K0820859P
AUDI 1K0820803SX
AUDI 1K0260859F
AUDI 1K0820803E
AUDI 1K0820803F
AUDI 1K0820803G
AUDI 1K0820803H
AUDI 1K0820803J
AUDI 1K0820803K
AUDI 1K0820803L
AUDI 1K0820803N
AUDI 1K0820803P
AUDI 1K0820803Q
AUDI 1K0820859N
AUDI 1K0820803S
AUDI 1K0820803QX
AUDI 1K0820803T
AUDI 1K0820859D
AUDI 1K0820859M
AUDI 1K0820859H
AUDI 1K0820808A
AUDI 1K0820859E
AUDI 1K0820859F
AUDI 1K0820859C
AUDI 1K0820808FX
AUDI 1K0820808D
AUDI 1K0820808BX
AUDI 1K0820808B
AUDI 1K0820808AX
AVA QUALITY COOLING AIAK029
AVA QUALITY COOLING AIAK272
AVA QUALITY COOLING AIK029
AVA QUALITY COOLING AIK270
AVA QUALITY COOLING AIK272
AVA QUALITY COOLING AIK349
DELPHI TSP0159978
DELPHI TSP0155372
DENSO 4472209353
DENSO 4471908710
DENSO 4471902380
DENSO 4471904650
DENSO 4471905980
DENSO 4471907950
DENSO 4471907952
DENSO 4471907958
DENSO 4471909285
DENSO 4471805533
DENSO 4472209203
DENSO 5447150816
DENSO DCP02030
DENSO DCP02050
DENSO DCP32045
DENSO 4471501930
DENSO 4471809490
DENSO 4471809492
DENSO 4471805530
DENSO 4471504202
DENSO 4471501931
DENSO 4471501937
DENSO 4471502874
DENSO 4471503652
DENSO 4471504200
DENSO 4471804347
DENSO 4471504201
DENSO 4471504205
DENSO 4471504207
DENSO 4471506031
DENSO 4471804340
DENSO 4471804343
DENSO 4471804344
DENSO 4471804345
EAN 8718042015976
FRIGAIR 92010952
FRIGAIR 92030056
HELLA 8FK351322741
HELLA 8FK351316461
HELLA 8FK351316961
HELLA 8FK351316851
HELLA 8FK351105711
HELLA 8FK351316351
HELLA 8FK351135421
HELLA 8FK351135921
NISSENS 89020
NISSENS 89092
NISSENS 89211
NRF 32146
SEAT 1K0820859T
SEAT 5N0820803
SEAT 5K0820803CX
SEAT 5K0820803A
SEAT 1K0820859TX
SEAT 1K0820859QX
SEAT 8J0260805A
SEAT 1K0820859SX
SEAT 1K0820859S
SEAT 1K0820859Q
SEAT 5N0820803B
SEAT 5N0820803A
SEAT 1K0820859N
SEAT 5N0820803C
SEAT 5N0820803E
SEAT 5N0820803F
SEAT 5N0820803G
SEAT 5N0820803H
SEAT 5N0820803HX
SEAT 5Q0820803
SEAT 5Q0820803A
SEAT 5Q0820803B
SEAT 5Q0820803C
SEAT 5Q0820803D
SEAT 5Q0820803F
SEAT 8J0260805
SEAT 1K0820859P
SEAT 1K0820859C
SEAT 1K0820859M
SEAT 1K0820803QX
SEAT 1K0820859J
SEAT 1K0260859F
SEAT 1K0820803E
SEAT 1K0820803F
SEAT 1K0820803G
SEAT 1K0820803H
SEAT 1K0820803J
SEAT 1K0820803L
SEAT 1K0820803N
SEAT 1K0820803P
SEAT 1K0820803Q
SEAT 1K0820803K
SEAT 1K0820803S
SEAT 1K0820803T
SEAT 1K0820808A
SEAT 1K0820808AX
SEAT 1K0820859H
SEAT 1K0820808B
SEAT 1K0820808BX
SEAT 1K0820808D
SEAT 1K0820859D
SEAT 1K0820859E
SEAT 1K0820859F
SEAT 1K0820803SX
SKODA 5K0820803A
SKODA 5N0820803A
SKODA 5N0820803
SKODA 5K0820803CX
SKODA 1K0820859Q
SKODA 1K0820859TX
SKODA 1K0820859T
SKODA 1K0820859SX
SKODA 1K0820859S
SKODA 1K0820859QX
SKODA 5N0820803C
SKODA 5N0820803B
SKODA 8J0260805A
SKODA 5N0820803E
SKODA 5N0820803F
SKODA 5N0820803H
SKODA 5N0820803HX
SKODA 5Q0820803
SKODA 5Q0820803A
SKODA 5Q0820803B
SKODA 5Q0820803C
SKODA 5Q0820803D
SKODA 5Q0820803F
SKODA 8J0260805
SKODA 1K0820859N
SKODA 1K0820859P
SKODA 5N0820803G
SKODA 1K0820859M
SKODA 1K0820803S
SKODA 1K0820803E
SKODA 1K0820803F
SKODA 1K0820803G
SKODA 1K0820803H
SKODA 1K0820803J
SKODA 1K0820803K
SKODA 1K0820803L
SKODA 1K0820803N
SKODA 1K0820803P
SKODA 1K0820803Q
SKODA 1K0820803QX
SKODA 1K0820803SX
SKODA 1K0820859J
SKODA 1K0820803T
SKODA 1K0820808A
SKODA 1K0820808AX
SKODA 1K0820808B
SKODA 1K0820808BX
SKODA 1K0820808D
SKODA 1K0820859C
SKODA 1K0820859D
SKODA 1K0820859E
SKODA 1K0820859F
SKODA 1K0820859H
SKODA 1K0260859F
VALEO 699382
VW 1K0820859Q
VW 5N0820803
VW 1K0820859S
VW 1K0820859SX
VW 1K0820859T
VW 1K0820859TX
VW 2E0820803A
VW 2E0820803B
VW 2E0820803C
VW 2E0820803D
VW 2E0820803G
VW 5K0820803A
VW 5K0820803CX
VW 8J0260805
VW 5N0820803A
VW 5Q0820803F
VW 5N0820803B
VW 5N0820803C
VW 5N0820803E
VW 5N0820803F
VW 5N0820803G
VW 5N0820803H
VW 5N0820803HX
VW 5Q0820803
VW 5Q0820803A
VW 5Q0820803B
VW 5Q0820803C
VW 5Q0820803D
VW 1K0820859QX
VW 1K0820808A
VW 1K0820859P
VW 1K0820859N
VW 1K0260859F
VW 1K0820803E
VW 1K0820803F
VW 1K0820803G
VW 1K0820803H
VW 1K0820803J
VW 1K0820803K
VW 1K0820803L
VW 1K0820803N
VW 1K0820803P
VW 1K0820803Q
VW 1K0820803QX
VW 1K0820803S
VW 1K0820803SX
VW 1K0820803T
VW 1K0820808AX
VW 1K0820808B
VW 1K0820808BX
VW 1K0820808D
VW 1K0820859C
VW 1K0820859D
VW 1K0820859E
VW 1K0820859F
VW 1K0820859H
VW 1K0820859J
VW 1K0820859M
VW 8J0260805A
artikul 32146
4Mobile Powerbank - Laadi oma telefoni
nii autos, kui ka taskus!