Elektriosad
kuni -25%
Kampaania lõpeb 05.06.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI A3 (8V) 06.2012-2016
  2. Ketaspiduriklotsid (144)

Pidurikattekomplekt, ketaspidur TRW GDB1957

Varuosa kood: AL14055978
  • 28.08 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    04.06.2020, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 04.06.2020 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja TRW
Kood GDB1957
Kaup Pidurikattekomplekt, ketaspidur
Sild (esimene/tagumine) Tagasild
Valmistajapiirang ATE
Pikkus (mm) 123
Kõrgus 1 (mm) 56,2
Kõrgus 2 (mm) 61,2
Jämedus/Tugevus (mm) 16,2
Kulumishoiatus kontakt mitte kulumishoiatusnäidiku jaoks ettevalmistatud
Kontrolltähistus E9 90R-02A0118/3530
PR-numbri jaoks 1KY
PR-numbri jaoks 1KE
Originaal koodid:
AUDI 8V0698451D
AUDI 5Q0698451C
AUDI 8V0698451
AUDI 8V0698451A
AUDI 3Q0698451
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL14055978
AUDI 8V0698451D
AUDI 5Q0698451C
AUDI 8V0698451
AUDI 8V0698451A
AUDI 3Q0698451
AUDI 8V0698451B
AUDI (FAW) 5Q0698451C
BENDIX 573409B
BENDIX 573415B
BOSCH 0986495346
BOSCH 0986TB3176
BOSCH 0986494659
BOSCH 0986494658
BREMBO P85125
BREMBO P85124
DELPHI LP2697
DELPHI LP2490
EAN 3322938162245
FERODO FSL4434
FERODO FDB4434
FTE BL2091A1
GIRLING 6119572
HELLA 8DB355020271
HELLA 8DB355020261
HELLA PAGID 8DB355020271
ICER 182099
MEYLE 0252500816
MEYLE 0252500816PD
MINTEX MDB3100
NK 2247114
PAGID T1977
PAGID T1976
REMSA 151610
REMSA 151600
ROADHOUSE 2151600
TEXTAR 2500803
TEXTAR 2500816405
TEXTAR 2500901
TEXTAR 2500801
TRISCAN 811029172
TRISCAN 811029171
TRUSTING 9670
TRW GDB1957
VALEO 601329
VALEO 601425
VW 8V0698451A
VW 8V0698451D
VW 8V0698451B
VW 3Q0698451B
VW 8V0698451
VW 3Q0698451
VW 5Q0698451
VW 5Q0698451C
WOKING P1416300
artikul GDB1957
fri.tech. 9670