Elektriosad
kuni -25%
Kampaania lõpeb 05.06.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI A3 (8V) 06.2012-2016
  2. Piduriketas (237)

Piduriketas MINTEX MDC1813

Varuosa kood: AL13881805
  • 45.46 eur
    • tellida võimalik
    • 4 tk
  • tellimisel tuleb:
    04.06.2020, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 04.06.2020 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja MINTEX
Kood MDC1813
Kaup Piduriketas
Piduriketta liik välisõhutus
Läbimõõt (mm) 310
Pidurikettajämedus (mm) 22
Miinimumjämedus (mm) 20
Kõrgus (mm) 48,5
Puurpilt/auguarv 05/10
Ava-Ų (mm) 112
Tsentri läbimõõt (mm) 65
Piirangutega toode/piirangu info 2 ilma rattakeskmeta
Piirangutega toode/piirangu info 2 ilma rattakinnituspoltideta
Originaal koodid:
AUDI 1K0615601N
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL13881805
APEC braking DSK2460
ATE 24012202191
ATE 422219
AUDI 1K0615601N
AUGROS 5290348P
BENDIX 562432B
BOSCH 0986479303
BOSCH 986479303
BREMBO 09A20011
BREMBO 09A2010
BREMBO 09A2011
BREMBO 09A2014
BREMBO 09A20010
COMLINE ADC1493V
DELPHI BG3975
EAN 5028740764612
EAN 5050500412815
FERODO DDF15031
HELLA PAGID 355112121
HELLA PAGID 8DD355112111
HELLA PAGID 8DD355112121
HELLA PAGID 8DD355121911
HELLA PAGID 355112111
HELLA PAGID 8DD355112122
HELLA PAGID 355121911
HELLA PAGID 355112122
JURID 562432J
JURID 562432JC
MINTEX MDC1813
NATIONAL NBD1471
NK 3147136
NK 2047136
OPTIMAL BS8044C
OPTIMAL BS8044
PAGID 54407
PAGID 54407PRO
REMSA 6117210
ROADHOUSE 6117210
SEAT 1K0615601N
SKODA 1K0615601N
TEXTAR 92140700
TEXTAR 92140705
TEXTAR 92140703
TEXTAR 98200140701
TRW DF4754
VALEO 197139
VW 1K0615601N
ZIMMERMANN 100330975
ZIMMERMANN 100330972
ZIMMERMANN 100330970
ZIMMERMANN 100330920
ZIMMERMANN 100330900
ZIMMERMANN 92140703