Tarnime varuosad üle Eesti
1 eur eest!
Kampaania lõpeb 13.04.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
Kaupluse lahtiolekuajad pühade ajal aadressil Majaka 10, Tallinn: 10.aprillil 10:00 - 15:00, 11.aprillil 10:00 - 15:00. Interneti teel võtame tellimusi vastu ööpäevaringselt.
  1. ALFA ROMEO ALFASUD 06.72-12.89
  2. Pidurivoolik (23)

Pidurivoolik TRW PHB125

Varuosa kood: AL13847220
  • 8.46 eur
  • tarnija laos: EI OLE
  • Teavita saabumisest
    Teid huvitavat kaupa praegu laos pole, sisestage oma meiliaadress vormi ja me informeerime teid kauba saabumisest.

    Jätke ka oma telefoni number, et me saaksime Teile tagasi helistada.

    E-mail *
    Telefon
Tootja TRW
Kood PHB125
Kaup Pidurivoolik
Sild (esimene/tagumine) Esisild
Pool (vasak/parem) vasakul
Pool (vasak/parem) paremal
Pikkus (mm) 310
Keermemõõt 1 M10x1
Pöördeliik sisekeere
Pöördeliik Väliskeere
Keermemõõt 2 M10x1
Ehitusaasta kuni 06/1984
Originaal koodid:
ALFA ROMEO 0060501338
ALFA ROMEO 0060709427
ALFA ROMEO 0060709762
ALFA ROMEO 0060718544
ALFA ROMEO 101336
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL13847220
A.B.S. SL1287
ALFA ROMEO 0060501338
ALFA ROMEO 0060709427
ALFA ROMEO 0060709762
ALFA ROMEO 0060718544
ALFA ROMEO 101336
ALFA ROMEO 101336000000
ALFA ROMEO 102487
ALFA ROMEO 107101
ALFA ROMEO 107101000000
ALFA ROMEO 60501338
ALFA ROMEO 60709427
ALFA ROMEO 60709762
ALFA ROMEO 60718544
ALFA ROMEO 102487000000
APEC braking HOS3399
ATE 83770402813
ATE 83610402813
ATE 83510402803
BENDIX 171156B
BENDIX 171341B
BENDIX 171350B
BENDIX FL990042
BOSCH 1987476427
BOSCH 1987476396
BOSCH 1987476232
BOSCH 1987476208
BREMBO T50004
Brake ENGINEERING BH770568
CEF 510129
CORTECO 19018509
DELPHI LH568
DELPHI BFH1004
DELPHI LH0568
DELPHI LH3274
EAN 3322935300664
EAN 2000000149721
FEBI BILSTEIN 05742
FERODO FHY2011
FERODO FHY2138
FIRST LINE FBH6019
FTE 280E418E
GIRLING 9002125
HELLA 8AH355460091
JURID 171156J
LEMFORDER 1264501
LEMFÖRDER 1264501
MAGNETI MARELLI 440019031240
MAGNETI MARELLI 440019018509
MAPCO 3803
MERCEDES-BENZ 1234280135
MERCEDES-BENZ 1264260335
MERCEDES-BENZ 1264280335
MERCEDES-BENZ A0004283535
METZGER 4110568
MEYLE 0140420008
MGA F4129
NK 859901
NK 851007
NK 854808
NK 853307
PAGID 70004
PEX 42903
PEX 32003
QH Benelux BH00850
QH Benelux BH42907
QUINTON HAZELL BFH1004
QUINTON HAZELL BFH5129
QUINTON HAZELL HBS1004
REMSA 191201
SPIDAN 39018
SWAG 99905742
TEXTAR 40027700
TRISCAN 815010102
TRISCAN 815010002
TRW PHB125
artikul PHB125
Kaitske ennast koroonaviiruse eest
Desinfitseerimisvahendid