1. AUDI A3 (8V) 06.2012-2016
  2. Piduriketas (237)

Piduriketas MINTEX MDC1638

Varuosa kood: AL13838184
  • 26.07 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    03.06.2020, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 03.06.2020 12:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja MINTEX
Kood MDC1638
Kaup Piduriketas
Sild (esimene/tagumine) Esisild
Piduriketta liik sisemine õhutus
Läbimõõt (mm) 288
Pidurikettajämedus (mm) 25
Miinimumjämedus (mm) 22
Kõrgus (mm) 49,8
Puurpilt/auguarv 05/10
Ava-Ų (mm) 112
Tsentri läbimõõt (mm) 65
Piirangutega toode/piirangu info 2 ilma rattakeskmeta
Piirangutega toode/piirangu info 2 ilma rattakinnituspoltideta
PR-numbri jaoks 1ZE,1ZP
Originaal koodid:
AUDI 1K0615301K
AUDI 1K0615301T
AUDI 5C0615301A
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL13838184
APEC braking DSK2207
ATE 24012501451
ATE 24032501451
ATE 425145
ATE 525145
AUDI 1K0615301K
AUDI 1K0615301T
AUDI 5C0615301A
AUGROS 5290144P
BARUM BAR25145
BENDIX 562235B
BOSCH 0986479088
BOSCH 986479088
BREMBO 09914510
BREMBO 09914511
BREMBO 09914514
BREMBO 9914511
BREMBO 9914514
BREMBO 09914575
Brake ENGINEERING DI956253
COMLINE ADC1455V
DELPHI BG3833
EAN 5028740712835
EAN 5050500411061
FERODO DDF1218C1
GALFER B1G22501451
HELLA PAGID 8DD355109582
HELLA PAGID 355109582
HELLA PAGID 8DD355109581
HELLA PAGID 8DD355109571
HELLA PAGID 355109581
HELLA PAGID 355109571
JURID 562235J
JURID 562235JC
MINTEX MDC1638
NATIONAL NBD1292
NK 204788
NK 314788
NK 344788
OPTIMAL BS8022
OPTIMAL BS8022C
PAGID 54208
PAGID 54208PRO
REMSA 664810
REPSTAR VW 031 01 037
ROADHOUSE 664810
SEAT 1K0615301K
SEAT 1K0615301T
SEAT 5C0615301A
SKODA 1K0615301T
SKODA 1K0615301K
SKODA 5C0615301A
TEXTAR 89007300
TEXTAR 92120800
TEXTAR 92120805
TEXTAR 98200120801
TEXTAR 92120803
TRW DF4295
UBD 1213
VALEO 197325
VW 1K0615301T
VW 5C0615301A
VW 1K0615301K
WAGNER WGR12181
ZIMMERMANN 600322170
ZIMMERMANN 600322172
ZIMMERMANN 600322175
ZIMMERMANN 92120803
ZIMMERMANN 92120805
ZIMMERMANN 600322120
ZIMMERMANN 600322100
sbs 1815204788