Saksa varuosadele MAPCO®
allahindlused −20%
Kampaania lõpeb 22.11.2019 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Fanfaar BOSCH 6 033 FB1 214

Varuosa kood: AL13422882
  • 41.51 eur
  • Järelmaks al. 7.30 eur kuus
    • Järelmaks
    Kuumakse:
    7.30 eur
    Sissemakse:
    0.00 eur
    Lisa ostukorvi
    Järelmaksu saate vormistada ostukorvis
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    26.11.2019, 15:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 26.11.2019 14:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja BOSCH
Kood 6 033 FB1 214
Kaup Fanfaar
Rakendustüüp elektriline-pneumaatiline
Nominaalpinge (V) 12
Võimsusevastuvõtt (W) 60
Sagedusala (Hz) 510
Spetsifikatsioon 90°
Mootori kood K9K 804
Originaal koodid:
MERCEDES-BENZ A 005 542 44 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 39 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 38 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 21 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 03 20
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL13422882
AUDI 4D0 951 221 B
AUDI 4D0 951 223 A
BARCODE 4047024328273
BMW 61 33 8 381 272
BMW 61 33 8 381 271
BMW 61 33 8 379 712
BMW 61 33 8 378 776
BMW 61 33 7 835 734
BMW 61 33 8 363 087
BMW 61 33 8 362 360
BMW 61 33 8 362 359
BMW 61 33 7 893 139
BMW 61 33 7 839 345
BMW 61 33 7 835 876
BMW 61 33 7 835 874
BMW 61 33 7 835 736
BMW 61 33 8 378 775
BMW 61 33 7 833 013
BMW 61 33 7 678 901
BMW 61 33 7 655 882
BMW 61 33 7 655 881
BMW 61 33 7 192 035
BMW 61 33 7 191 187
BMW 61 33 7 159 421
BMW 61 33 7 159 187
BMW 61 33 6 924 681
BMW 61 33 3 403 281
BMW 61 33 3 403 279
BMW 61 33 2 305 910
BMW 61 33 2 305 909
BMW 61 33 7 678 902
BOSCH 6 033 FB1 497
BOSCH EC9 PAINT.HOUS., 12V HIGH; BLACK
BOSCH 6 033 FB1 743
BOSCH 6 033 FB1 493
BOSCH 6 033 FB1 065
BOSCH 6 033 FB1 214
FIAT 51758139
FIAT 60796679
FIAT 7730539
FIAT 51758138
FIAT 51706636
FIAT 46545465
FIAT 46515914
FORD 0100 3475
FORD 0101 7774
FORD 0114 9182
FORD 0672 9436
MERCEDES-BENZ A 005 542 44 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 39 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 38 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 21 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 03 20
MERCEDES-BENZ 005 542 44 20
MERCEDES-BENZ A 005 542 02 20
MERCEDES-BENZ 005 542 38 20
MERCEDES-BENZ 005 542 21 20
MERCEDES-BENZ 005 542 03 20
MERCEDES-BENZ 005 542 02 20
MERCEDES-BENZ 005 542 39 20
MEYLE 1009510004
MEYLE 1009510005
NISSAN 25610 AX601
NISSAN 25610 BM400
NISSAN 25620 AU300
NISSAN 25610 AX600
NISSAN 25610 AU300
NISSAN 25610 9U00A
OPEL 1228110
OPEL 1228128
OPEL 1228132
OPEL 1228133
OPEL 1228134
OPEL 1228139
OPEL 1228144
OPEL 1228145
OPEL 6228020
OPEL 6228029
OPEL 6228030
PORSCHE 997 635 206 00
RENAULT 82 00 213 146
RENAULT 77 00 429 765
RENAULT 77 00 821 500
RENAULT 77 00 425 726
SEAT 1K0 951 221 A
SEAT 3B0 951 221
SEAT 3B0 951 223
SKODA 3B0 951 221
SKODA 3B0 951 223
VEMO V20770005
VEMO V20770006
VEMO V10770918
VEMO V10770917
VEMO V10770912
VW 4D0 951 221 B
VW 893 951 221
VW 6K0 951 219 A
VW 4E0 951 223
VW 4E0 951 221
VW 4D0 951 223 A
VW 1H0 951 213
VW 3B0 951 223
VW 3B0 951 221
VW 30 951 206
VW 1K0 951 223 A
VW 1K0 951 221 A
VW 10 951 223
VW 893 951 223
Kas auto ei käivitu?
Mootorisoojendus