Tarnime varuosad üle Eesti
1 eur eest!
Kampaania lõpeb 13.04.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
Kaupluse lahtiolekuajad pühade ajal aadressil Majaka 10, Tallinn: 10.aprillil 10:00 - 15:00, 11.aprillil 10:00 - 15:00. Interneti teel võtame tellimusi vastu ööpäevaringselt.
  1. ALFA ROMEO ALFASUD 06.72-12.89
  2. Pidurivoolik (23)

Pidurivoolik TRW PHB125

Varuosa kood: AL12678508
    Tarne pakiautomaati 1 euro
  • 11.91 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    13.04.2020, 13:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 13.04.2020 11:30

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja TRW
Kood PHB125
Kaup Pidurivoolik
Sild (esimene/tagumine) Esisild
Pool (vasak/parem) vasakul
Pool (vasak/parem) paremal
Pikkus (mm) 310
Keermemõõt 1 M10x1
Pöördeliik sisekeere
Pöördeliik Väliskeere
Keermemõõt 2 M10x1
Ehitusaasta kuni 06/1984
Originaal koodid:
ALFA ROMEO 60718544
ALFA ROMEO 60709762
ALFA ROMEO 60709427
ALFA ROMEO 60501338
ALFA ROMEO 107101000000
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL12678508
A.B.S. SL1287
ALFA ROMEO 60718544
ALFA ROMEO 60709762
ALFA ROMEO 60709427
ALFA ROMEO 60501338
ALFA ROMEO 107101000000
ALFA ROMEO 107101
ALFA ROMEO 102487
ALFA ROMEO 102487000000
ALFA ROMEO 101336000000
ALFA ROMEO 101336
ALFA ROMEO 0060718544
ALFA ROMEO 0060709762
ALFA ROMEO 0060709427
ALFA ROMEO 0060501338
APEC BRAKING HOS3399
APEC braking HOS3399
ATE 83610402813
ATE 83770402813
ATE 83510402803
BARCODE 3322935300664
BARCODE 521B
BARCODE 521BH
BARCODE 521BHB
BARCODE 521BHP
BENDIX 171156B
BENDIX 171341B
BENDIX 171350B
BENDIX FL990042
BOSCH 1987476427
BOSCH 1987476396
BOSCH 1987476208
BOSCH 1987476232
BRAKE ENGINEERING BH770568
BREMBO T50004
Brake ENGINEERING BH770568
CEF 510129
CORTECO 19018509
DELPHI BFH1004
DELPHI LH0568
DELPHI LH3274
DELPHI LH568
FEBI BILSTEIN 05742
FERODO FHY2011
FERODO FHY2138
FIRST LINE FBH6019
FTE 280E418E
GIRLING 9002125
HELLA 8AH355460091
JURID 171156J
LEMF?RDER 1264501
LEMFORDER 1264501
LEMFÖRDER 1264501
MAGNETI MARELLI 440019031240
MAGNETI MARELLI 440019018509
MAPCO 3803
MERCEDES-BENZ A0004283535
MERCEDES-BENZ 1264260335
MERCEDES-BENZ 1264280335
MERCEDES-BENZ 1234280135
METZGER 4110568
MEYLE 0140420008
MGA F4129
NK 851007
NK 853307
NK 854808
NK 859901
PAGID 70004
PEX 32003
PEX 42903
QH BENELUX BH00850
QH BENELUX BH42907
QH Benelux BH00850
QH Benelux BH42907
QUINTON HAZELL HBS1004
QUINTON HAZELL BFH5129
QUINTON HAZELL BFH1004
REMSA 191201
SPIDAN 39018
SWAG 99905742
TEXTAR 40027700
TRISCAN 815010002
TRISCAN 815010102
TRW PHB125
Kaitske ennast koroonaviiruse eest
Desinfitseerimisvahendid