Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Võlli rõngastihend, diferentsiaal TOPRAN 200 529

Varuosa kood: AL12520330
  • 4.36 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    18.11.2019, 10:45
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 18.11.2019 09:30

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja TOPRAN
Kood 200 529
Kaup Võlli rõngastihend, diferentsiaal
Kõrgus (mm) 9
Siseläbimõõt (mm) 35
Välisläbimõõt [mm] 54,9
Sõidukivarustus Käigukastiga sõidukile
Käigukasti liik Käigukast
Käigukasti-ID F40
Käigukasti-ID M32
Originaal koodid:
OPEL 03 74 151
OPEL 03 74 514
OPEL 12755013
OPEL 3 74 151
OPEL 3 74 514
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL12520330
AUTOMEGA 3003740151
AUTOMEGA 1003740151
BARCODE 3741510000254
BARCODE 3741520000015
BARCODE 3741520000107
BARCODE 3741520000251
BARCODE 3741520000503
BARCODE .925002
BARCODE .925002PH
BTA G30001BTA
JP GROUP 1244000100
KRAFT AUTOMOTIVE 1151628
KRAFT AUTOMOTIVE 1151629
MAXGEAR 70-0004
MEYLE 614 037 0003
OPEL 03 74 151
OPEL 03 74 514
OPEL 12755013
OPEL 3 74 151
OPEL 3 74 514
OPEL 90342143
TOPRAN 200 529
LAI VARUOSADE VALIK
Esimesed 3 kuud intress 0%