Kõik filtrid
kuni -30%
KAMPAANIA LÕPEB 17.07.2019 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Kiilrihm BOSCH 1 987 947 818

Varuosa kood: AL121758
  • 13.07 eur
    • tellida võimalik
    • 2 tk
  • tellimisel tuleb:
    18.07.2019, 11:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 18.07.2019 10:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Model 2.2 D
From construction year 12.12
Producer BOSCH
Length [mm] 1190
Number of Ribs 6
Supplementary Article/Supplementary Info D
Output to [kW] 110
Mudel Estate
Originaal koodid:
ALFA ROMEO 60573075
BMW 11281741427
CITROEN 5750DO
FIAT 9641069580
LANCIA 9641069580
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALFA ROMEO 60573075
ALVADI AL121758
BANDO 6PK1195
BMW 11281741427
BOSCH 1 987 947 946
BOSCH 6 PK 1192
BOSCH 6 PK 1191
BOSCH 6 PK 1189
BOSCH 6 PK 1188
BOSCH 6 PK 1187
BOSCH 1987947818
CITROEN 5750DO
CITROËN 5750 M3
CITROËN 5750 D0
CITROËN 5750 VJ
CONTITECH 7PK1175
CONTITECH 5PK1200
CONTITECH 6PK1725
CONTITECH 6PK1195
CONTITECH 6 PK 1190
CONTITECH 6PK1185
CONTITECH 6548246000
CONTITECH 6748246736
DAYCO 6 PK 1185
DAYCO 6PK1180
DAYCO 6PK1185
DAYCO 6PK1195
EAN13 3165141183177
FEBI BILSTEIN 28932
FIAT 9641069580
GATES 68380
GATES 6PK1183
GATES 58381
GATES 6 PK 1190
GATES 6PK1195
GATES 78379
GATES 7PK1178
GATES 5PK1193
KAGER 26-3135
KAGER 26-3157
LANCIA 9641069580
MAGNETI MARELLI 340511001200
MAGNETI MARELLI 340711001175
MAGNETI MARELLI 340611001725
MAGNETI MARELLI 340611001195
OEM 032 145 933
MAGNETI MARELLI 340611001185
MAGNETI MARELLI 340611001190
OEM SH0115909
MAZDA SH01-15-909
OEM 11920 16E01
OEM 9641069580
MITSUBOSHI 6PK1195
MOTORCRAFT EJL1190
MOTORCRAFT EJL 1190
OEM 11920 16E11
OEM 73501649
OEM 55191006
NISSAN 11920160
NISSAN 119201600000000000
NISSAN 11920 16E01
NISSAN 11920 16E11
OEM 3163 1308020
OEM 9091602684
OPTIBELT 5 PK 1190
OPTIBELT 6 PK 1185
OPTIBELT 6 PK 1195
OPTIBELT 7 PK 1175
PEUGEOT 5750D0
PEUGEOT 5750M3
PEUGEOT 5750 VJ
PEUGEOT 5750 D0
PEUGEOT 5750 M3
PEX 20.1300
PEX 20.1301
PEX 20.1556
Paski - wymiar 6PK1190
QUINTON HAZELL QBR61187
RENAULT 77 00 853 616
RENAULT 77 00 850 766
RENAULT 7700853616
RENAULT 7700850766
ROULUNDS RUBBER 7K1175
ROULUNDS RUBBER 6K1725
ROULUNDS RUBBER 5K1200
ROULUNDS RUBBER 6K1185
ROULUNDS RUBBER 6K1195
ROULUNDS RUBBER 6K1190
SEAT 032145933T
SEAT 032 145 933 T
SEAT 321 459 33
SKF VKMV 6PK1195
SKF VKMV 6PK1190
SKF VKMV 6PK1188
SKF VKMV 6PK1185
SKF VKMV 5PK1195
SUBARU 90916 02684
TOYOTA 90916 02684
UAZ 3163 1308020
VOLKSWAGEN 06A260849C
VOLKSWAGEN 32145933
VW 032 145 933
FOUR Mobile - Laadi oma telefoni
nii autos, kui ka taskus!