Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI A3 (8V) 06.2012-2016
  2. Juhthülsikomplekt, pidurisadul (20)

Juhthülsikomplekt, pidurisadul ERT 410031

Varuosa kood: AL11991743
  • 4.80 eur
    • kaupluses
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    01.06.2020, 14:36
  • Lisa ostukorvi
Tootja ERT
Kood 410031
Kaup Juhthülsikomplekt, pidurisadul
Sild (esimene/tagumine) Tagasild
Pidurisüsteem ATE
Spetsifikatsioon WITH GUIDE PINS
Originaal koodid:
AUDI 4D0 698 647
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL11991743
A.B.S. 43019
ATE 11.8171-0008.1
ATE 990049
AUDI 4D0 698 647
AUTOFREN SEINSA D7003C
BMW 34111153200
BMW 34111157041
BMW 34111158200
BUDWEG CALIPER 169200
CHEVROLET 15254670
DAEWOO 11817100081
EAN 8435123118714
ERT 410031
FORD 81AB-2L527-AA
FORD 6087586
FORD 7201660
FORD 1682877
FRENKIT 812001
JAGUAR C2C27297
JAGUAR JLM2213
JAGUAR JLM2249
KIA 0K20A-33-694
MERCEDES-BENZ 0004210818
METZGER Z1306X
MINI 34110141349
NISSAN 41139-9F500
NK 8999002
NK 8999021
OJD (QUICK BRAKE) 113-1306X
OJD (QUICK BRAKE) 1306X
OPEL 542881
OPEL 90009164
OPEL 90297771
OPEL 542880
PEUGEOT 443933
PEX 1306X
PORSCHE 928 351 947 00
RENAULT 7701049101
SAAB 8955486
SAAB 8969651
SAAB 90297771
SEAT 251615219
SKODA 251615219
TALBOT 17679800
TOYOTA 47715-05010
TOYOTA 04951-05010
TRW ST1657
VAG 251615219
VOLVO 30666829
VOLVO 3342541
sbs 13218999021
sbs 13218999002
sbs 8999002