. Tellige nüüd ALVADI.EE-lt" />
Tarnime varuosad üle Eesti
1 eur eest!
Kampaania lõpeb 31.03.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI A3 (8V) 06.2012-2016
  2. Starter (34)

Starter LUCAS ELECTRICAL LRS02345

Varuosa kood: AL11913067
    Tarne pakiautomaati tasuta
  • 318.11 eur
  • Järelmaks al. 12.67 eur kuus
    • Järelmaks
    Kuumakse:
    12.67 eur
    Sissemakse:
    0.00 eur
    Lisa ostukorvi
    Järelmaksu saate vormistada ostukorvis
    • tellida võimalik
    • 3 tk
  • tellimisel tuleb:
    30.03.2020, 11:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 30.03.2020 09:30

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja LUCAS ELECTRICAL
Kood LRS02345
Kaup Starter
Starterivõimsus (kW) 2
Pinge (V) 12
Hammastehulk 13
Klemm "50" Plug 156
Flants-Ų (mm) 79
Kinnitusaukude hulk 3
Pikkus 1 (mm) 190
Pikkus 2 (mm) 52
Pikkus 3 (mm) 21
Sõidukivarustus Start-Stopp-funktsiooniga sõidukile
Käigukasti liik Käigukast 5 käiku
Kerenumber WAUZZZ8VZD-000001->
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL11913067
BOSCH 0001145001
BOSCH 0001145002
BOSCH 0001153007
BOSCH 0001153008
BOSCH 0986025070
DELCO REMY DRS0222
DELCO REMY DRS0407
DRI 311249132
EAN 5704651395908
EAN 5708279181929
ELSTOCK 25-4017
EUROTEC 11090189
FRIESEN 8080339
HOLGER CRISTIANSEN CS1505
VAG 02Z911021C
VAG 02Z911023S
VAG 02Z911023SX
VAG 02Z911023T
VAG 02Z911024A
VAG 02Z911024AX
VAG 02Z911024H
VAG 02Z911024HX
VAG 02Z911024L
VAG 02Z911024R
VALEO 438254
VALEO 458414
VALEO ESW20ER121
Kaitske ennast koroonaviiruse eest
Käte desinfitseerimisvahendid