Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI A3 (8V) 06.2012-2016
  2. Juhthülsikomplekt, pidurisadul (20)

Juhthülsikomplekt, pidurisadul AUTOFREN SEINSA D7003C

Varuosa kood: AL11898765
  • 5.66 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    01.06.2020, 11:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 01.06.2020 09:30

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja AUTOFREN SEINSA
Kood D7003C
Kaup Juhthülsikomplekt, pidurisadul
Sild (esimene/tagumine) Tagasild
Pidurisüsteem ATE
Spetsifikatsioon WITH GUIDE PINS
Originaal koodid:
AUDI 4D0 698 647
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL11898765
A.B.S. 43019
ATE 11.8171-0008.1
ATE 990049
AUDI 4D0 698 647
BMW 34111153200
BMW 34111157041
BMW 34111158200
BUDWEG CALIPER 169200
CHEVROLET 15254670
DAEWOO 11817100081
EAN 8430320118703
ERT 410031
FORD 1682877
FORD 6087586
FORD 7201660
FORD 81AB-2L527-AA
FRENKIT 812001
JAGUAR C2C27297
JAGUAR JLM2213
JAGUAR JLM2249
KIA 0K20A-33-694
MERCEDES-BENZ 0004210818
METZGER Z1306X
MINI 34110141349
NISSAN 41139-9F500
NK 8999021
NK 8999002
OJD (QUICK BRAKE) 113-1306X
OJD (QUICK BRAKE) 1306X
OPEL 542880
OPEL 542881
OPEL 90009164
OPEL 90297771
PEUGEOT 443933
PEX 1306X
PORSCHE 928 351 947 00
RENAULT 7701049101
SAAB 90297771
SAAB 8955486
SAAB 8969651
SEAT 251615219
SKODA 251615219
TALBOT 17679800
TOYOTA 04951-05010
TRW ST1657
VAG 251615219
VOLVO 30666829
VOLVO 3342541
sbs 8999002