Saksa varuosadele MAPCO®
allahindlused kuni −20%
Kampaania lõpeb 22.11.2019 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse

Akumulaator BOSCH 0 092 S50 050

Varuosa kood: AL11694054
  • 95.00 eur
  • Järelmaks al. 7.23 eur kuus
    • Järelmaks
    Kuumakse:
    7.23 eur
    Sissemakse:
    0.00 eur
    Lisa ostukorvi
    Järelmaksu saate vormistada ostukorvis
    • kaupluses
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    19.11.2019, 02:06
  • Lisa ostukorvi
Müügi hulk 1 tk.
Klemmid -/+
Mõõdud 242x175x190
Ah (Maht) 63
Käivitusvool 610
Originaal koodid:
AUDI 8E0 915 105 A
AUDI 8ZO 915 105
AUDI 8Z0 915 105
AUDI 8N7 915 105 A
AUDI 8N7 915 105
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL11694054
ACDelco 3060
ACDelco 2060V
ALFA ROMEO 46227867
ALFA ROMEO 50503189
ALFA ROMEO 60677705
AUDI 8E0 915 105 A
AUDI 8ZO 915 105
AUDI 8Z0 915 105
AUDI 8N7 915 105 A
AUDI 8N7 915 105
AUDI 8K0 915 105 G
AUDI 8E0 915 105 G
AUDI 8D0 915 105 G
AUDI 8D0 915 105 B
AUDI 8A0 915 105 E
AUDI 1J0 915 105 E
AUDI 1J0 915 105 AC
AUDI 1J0 915 105 A
AUDI 000 915 105 AD
AUDI 000 915 105 AC
BENTLEY 1J0 915 105 AD
BMW 61 21 8 377 139
BMW 61 21 9 069 235
BMW 61 21 8 381 709
BMW 61 21 8 381 708
BMW 61 21 8 377 140
BMW 61 21 6 927 453
BMW 61 21 8 377 136
BMW 61 21 8 361 187
BMW 61 21 8 361 186
BMW 61 21 4 141 568
BMW 61 21 1 371 405
BMW 61 21 8 377 135
BOSCH 562 103 060
BOSCH 6PN
BOSCH 6CT
BOSCH 0 093 T56 22V
BOSCH 0 093 S56 22V
BOSCH 0 092 S50 050
CITROEN 5600 JW
CITROEN 5600 QP
CITROEN 5600 SZ
CITROEN 7905525557
CITROEN 7905525797
CITROËN 7905525557
CITROËN 5600 SZ
CITROËN 5600 QP
CITROËN 5600 JW
CITROËN 7905525797
CLAAS 177 779 0
DACIA 77 11 238 597
DACIA 77 01 376 964
DELPHI BE06220
DETA DA640
EAN 4047023479358
EXIDE 464 00
EXIDE EA640
EXIDE 866 00
EXIDE 562 19
FIAT 46227866
FIAT 60778725
FIAT 5893765
FIAT 60669159
FIAT 60677705
FIAT 60677706
FIAT 71719455
FIAT 60778726
FIAT 71718030
FIAT 51778210
FIAT 71730467
FIAT 7571554
FIAT 55700404
FIAT 51778209
FIAT 46227867
FIAT 46810023
FIAT 46516276
FIAT 46750611
FIAT 46756133
FIAT 46756135
FIAT 46766413
FIAT 46766414
FIAT 46810024
FIAT 51767532
FIAT 46832510
FIAT 468325100
FIAT 46836155
FIAT 50503188
FIAT 50503189
FIAT 51760309
FIAT 51767531
FIAT 46211710
FORD 3U2J 10655 BB
FORD 1135513
FORD 1139435
FORD 1U2J 10655 C4A
FORD A970X 10655 EA
FULMEN 060426A-A
FULMEN EQUIPA H
FULMEN 640 426
FULMEN FA640
FULMEN Formula H
JAGUAR 1X43 10655 DD
JAGUAR 1X43 10655 DC
JAGUAR 1X43 10655 DB
JAGUAR 1X43 10655 DA
LANCIA 46227867
LAND ROVER YGD 500200
LAND ROVER YGD500050
LUCAS ELECTRICAL 566 48
MAGNETI MARELLI R 65 D
MAGNETI MARELLI 43 83 20 ES
MERCEDES-BENZ A 003 541 64 01
MERCEDES-BENZ A 193 982 00 08
MERCEDES-BENZ A 005 541 23 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 19 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 66 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 65 01
MERCEDES-BENZ 193 982 00 08
MERCEDES-BENZ A 002 541 73 01
MERCEDES-BENZ A 000 982 30 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 03 08
MERCEDES-BENZ 005 541 23 01
MERCEDES-BENZ 005 541 19 01
MERCEDES-BENZ 003 541 66 01
MERCEDES-BENZ 003 541 64 01
MERCEDES-BENZ 002 541 73 01
MERCEDES-BENZ 000 982 30 08
MERCEDES-BENZ 000 982 03 08
MERCEDES-BENZ 003 541 65 01
MINI 61217 567 386
MINI 61 21 6 927 453
MITSUBISHI MZ690082
MITSUBISHI MN148850
MOTORCRAFT 1 139 435
NISSAN 24410 3X90A
OPEL 19001893
PEUGEOT 7905525797
PEUGEOT 5600 JW
PEUGEOT 7905525557
PEUGEOT 5600 SY
PEUGEOT 5600 QP
PEUGEOT 5600 KH
PORSCHE 999 611 060 00
RENAULT 24 41 000 03R
RENAULT 77 01 376 961
RENAULT 77 01 380 456
RENAULT 77 01 381 062
RENAULT 77 11 222 780
RENAULT 77 11 238 597
RENAULT 79 05 525 557
RENAULT 77 01 376 964
ROVER Z15 6219
ROVER Z25 6219
ROVER YGD 0001 10
ROVER Z25 6092
ROVER YGD 5000 50
ROVER Z15 6092
ROVER YGD 0002 19
SCANIA 5106661
SCANIA 4231775
SEAT 1J0 915 105 AC
SEAT 1J0 915 105 A
SEAT 000 915 105 AC
SEAT 000 915 105 AD
SEAT 1J0 915 105 AD
SEAT 8Z0 915 105
SEAT 8E0 915 105 G
SEAT 8E0 915 105 A
SEAT 867 915 105 C
SEAT 535 915 105
SEAT 1J0 915 105 F
SEAT 1J0 915 105 E
SKODA 000 915 105 AC
SKODA 000 915 105 AD
SKODA 441040161516
SKODA 8E0 915 105
SKODA 8E0 915 105 A
SKODA 8E0 915 105 G
SKODA 8Z0 915 105
SKODA 1J0 915 105 AD
SMART 451 541 0102
SONNAK SA640
SogefiPro 330 L 2 C
SogefiPro L2 60
SogefiPro L2 64+
SogefiPro L2B 60+
TOYOTA 28800-0N030
TOYOTA 28800-0D350
TOYOTA BCI-025
TOYOTA 28800 56219 83
TUDOR TA640
TUDOR 866 00
TUDOR 464 00
TUDOR 4270D23
VARTA D15
VARTA 562 019 048 3022
VARTA 562 103 060 3172
VARTA 562 103 060 3012
VARTA 563 400 061 3162
VARTA 2 562 19 302
VARTA 2 562 19 300
VARTA 0 560 78 310
VARTA 0 560 92 310
VARTA 1 560 78 310
VARTA 1 560 92 310
VARTA 0 562 19 310
VARTA 2 562 103 060 301
VARTA 1 562 19 310
VARTA 2 562 019 048 302
VOLVO 30745774
VOLVO 30772210
VOLVO 30658161
VOLVO 30772209
VOLVO 95038086
VOLVO 9139588
VOLVO 30772218
VOLVO 30772215
VOLVO 30772214
VOLVO 30772213
VW 867 915 105 C
VW 8A0 915 105 E
VW 8D0 915 105 B
VW 8D0 915 105 BG
VW 8Z0 915 105
VW 8D0 915 105 G
VW 8E0 915 105 A
VW 8E0 915 105 G
VW 8N7 915 105
VW 8N7 915 105 A
VW 867 915 105 A
VW J0 915 105 AC
VW 867 915 105 B
VW 6EO 915 105 A
VW 7M0 915 105 E
VW 1J0 915 105 AD
VW 000 915 105 AC
VW 000 915 105 AD
VW 1E0 915 105
VW 1H0 915 105 G
VW 1J0 915 105 A
VW 1J0 915 105 AC
VW 1J0 915 105 B
VW 6N0 915 105 A
VW 1J0 915 105 E
VW 1J0 915 105 F
VW 535 915 105
VW 6E0 915 105
VW 6E0 915 105 A
VW 6EO 915 105
VW 6N0 915 105
VW 535 915 105 A
YUASA 027T
TARNIME REHVID ÜLE EESTI TASUTA
TARNIME REHVID
ÜLE EESTI TASUTA