Aeg autohoolduseks!
Varuosad kuni -20%
Kampaania lõpeb 29.05.2020 23:59
Ostukorv Ostukorv
0
Sisse
  1. AUDI A8 (D4) 2010-12.2013
  2. Rõngastihend, klapisäär (13)

Rõngastihend, klapisäär FEBI BILSTEIN 02741

Varuosa kood: AL11160861
  • 0.90 eur
    • tellida võimalik
    • 9 tk
  • tellimisel tuleb:
    26.05.2020, 17:55
    Kui teete tellimuse koheselt, siis kaup saabub tarnijalt ALVADI kauplusesse 26.05.2020 16:00

    Kaupluse aadress: Tallinn, Majaka 10

    Kauba transport Tallinnas elavatele klientidele toimub samal päeval.

    Kui Te elate aga Tallinnast väljaspool, siis saate tellimuse samal päeval või järgneval päeval (see sõltub transpordi liigist, mille saate valida ostukorvis).
  • Lisa ostukorvi
Tootja FEBI BILSTEIN
Kood 02741
Kaup Rõngastihend, klapisäär
Asukoht (muu) Outlet side
Jämedus/Tugevus (mm) 10
Siseläbimõõt (mm) 6
Välisläbimõõt [mm] 12,5
Välisläbimõõt [mm] 9
vajaminev tükihulk 48
Mootori kood CEJA
Originaal koodid:
AUDI 036 109 675
AUDI 036 109 675 A
AUDI 036 109 675 C
AUDI 057 109 675
Näita rohkem
Tootjate poolt määratud koodid, õige varuosa kindlaks määramiseks.
All on näha koodid, millega antud varuosa sobib:
ALVADI AL11160861
3RG 80141
AJUSA 12010200
AJUSA 12020000
AJUSA 12021100
AJUSA 12025200
ALFA ROMEO 71739347
AUDI 036 109 675
AUDI 036 109 675 A
AUDI 036 109 675 C
AUDI 057 109 675
AUTOMEGA 1006420533
AUTOMEGA 301090675036A
BTA N30003BTA
CHEVROLET 90410741
CORTECO 12014670
CORTECO 12016386
CORTECO 19026849
CORTECO 19034071
CORTECO 19034072
CORTECO 19036018
CORTECO 19036019
CORTECO 19036522
CORTECO 19036735
CORTECO 19036872
DAEWOO 90410741
DT 4.20753
EAN 4027816027416
ELRING 007.030
ELRING 724.590
ELRING 403.730
ELWIS ROYAL 1642657
ELWIS ROYAL 1656050
ELWIS ROYAL 9042601
FAI AutoParts VSK1780
FAI AutoParts VSK898
FAI AutoParts VSK739
FAI AutoParts VSK1937
FAI AutoParts VSK1938
FAI AutoParts VSK1776
FAI AutoParts VSK1496
FAI AutoParts VSK1422
FAI AutoParts VSK1036
FAI AutoParts VSK1006
FEBI BILSTEIN 02741
FEBI BILSTEIN 2741
FIAT 71739347
GENERAL MOTORS 90410741
GLASER 76662
GLASER 76771
GLASER P76662-00
GLASER P76771-00
GOETZE 24-30590-05/0
GOETZE 50-306147-50
JP GROUP 1111352900
KRAFT AUTOMOTIVE 1130275
KRAFT AUTOMOTIVE 1151570
MALÒ 70523
MERCEDES-BENZ 000 053 46 58
MITSUBISHI MN980085
OPEL 00642 533
OPEL 0642 533
OPEL 642 533
ORIGINAL IMPERIUM 35006
PAYEN NB884
PAYEN PA5041
PORSCHE 996 105 115 52
SAAB 45 00 898
SAAB 90 410 741
SEAT 057 109 675
SEAT 036 109 675
SEAT 036 109 675 C
SEAT 036 109 675 A
SKODA 036 109 675
SKODA 036 109 675 A
SKODA 036 109 675 C
SKODA 057 109 675
SMART 000 053 46 58
SWAG 40 90 2741
TOPRAN 107 502
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.172
VAUXHALL 90410741
VICTOR REINZ 70-34264-00
VICTOR REINZ 70-31306-10
VICTOR REINZ 70-31306-00
VW 036 109 675 A
VW 036 109 675 C
VW 057 109 675
VW 036 109 675
WILMINK GROUP WG1194486
WILMINK GROUP WG1226028
WILMINK GROUP WG1225962
WILMINK GROUP WG1225925
WILMINK GROUP WG1225774
WILMINK GROUP WG1225773
WILMINK GROUP WG1225254
WILMINK GROUP WG1225253
WILMINK GROUP WG1224646
WILMINK GROUP WG1223565
WILMINK GROUP WG1103728
WILMINK GROUP WG1184640
WILMINK GROUP WG1145991
WILMINK GROUP WG1103723
WILMINK GROUP WG1087867
WILMINK GROUP WG1087431
WILMINK GROUP WG1084249
WILMINK GROUP 12025200
WILMINK GROUP 12021100
WILMINK GROUP 12020000
WILMINK GROUP 12010200
WILMINK GROUP WG1245954